Geri Dön

Kanal D'nin yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş' yakında izleyiciyle buluşacak

Kanal D’nin; yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran, aynı isimli romanından uyarlanan yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş'in hazırlıkları tüm hızla devam ediyor.

Kanal D'nin yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş' yakında izleyiciyle buluşacak

Ocak 2022'de yayınlanması planlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak. Çekimleri Ayvalık’ta başlayacak olan dizide, İclal Aydın kızların annesini oynayacak. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, dizinin senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor.

OYUNCU KADROSU
Yapımın kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan 'Üç Kız Kardeş', yakında Kanal D’de.

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber