Üç Kız Kardeş

Üç Kız Kardeş

Son dakika Üç Kız Kardeş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Üç Kız Kardeş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Üç Kız Kardeş haber sayfamızda...

Üç Kız Kardeş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.414 üç kız kardeş haberi bulunmuştur.
'Üç Kız Kardeş' düğün var! Sadık ve Müjgan evleniyor
'Üç Kız Kardeş' düğün var! Sadık ve Müjgan evleniyorKanal D’nin üç sezondur ekrana gelen dizisi 'Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı. Diziye bu hafta Sadık’ın Müjgan ile evlenmek istemesi damga vuracak.
24.02.2024Televizyon
'Üç Kız Kardeş' düğün var! Sadık ve Müjgan evleniyor
'Üç Kız Kardeş' düğün var! Sadık ve Müjgan evleniyorKanal D’nin üç sezondur ekrana gelen dizisi 'Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı. Diziye bu hafta; Sadık’ın (Reha Özcan), Müjgan'la (Aydan Şener) evlenmek istemesi damga vuracak.
24.02.2024Cadde
Bu akşam yayınlanacak
Bu akşam yayınlanacakKanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, yeni bölümüyle ekrana gelecek.
24.02.2024Cadde
ÜÇ KIZ KARDEŞ YAYIN GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ? Üç Kız Kardeş 74. yeni bölüm bu akşam mı ekrana geliyor? İşte Üç Kız Kardeş 74. bölüm özeti...
ÜÇ KIZ KARDEŞ YAYIN GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ? Üç Kız Kardeş 74. yeni bölüm bu akşam mı ekrana geliyor? İşte Üç Kız Kardeş 74. bölüm özeti...Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Üç Kız Kardeş dizinin takipçileri yeni bölüm ne zaman, bu akşam mı, yayın günü mü değişti sorusuna yanıt aramaya başladı. Salı akşamları ekrana gelen dizi artık yeni gününde ekrana gelecek. Üç Kız Kardeş 74. yeni bölüm bu akşam mı, dizinin yayın günü mü değişti?
17.02.2024Bilgi Rehberi
Üç Kız Kardeş 74. Bölüm 3. Ön İzleme
Üç Kız Kardeş 74. Bölüm 3. Ön İzlemeKanal D’nin üç sezondur ekrana gelen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in yayın günü değişti. Dizi, bu akşamdan itibaren her cumartesi yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak.
17.02.2024Televizyon
Dönüş'ten sert tavır! 'Ailemizden uzak durun Müjgan Hanım'
Dönüş'ten sert tavır! 'Ailemizden uzak durun Müjgan Hanım'Kanal D’nin üç sezondur ekrana gelen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in yayın günü değişti. Dizi, bu akşamdan itibaren her cumartesi yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak.
17.02.2024Cadde
Hayal kırıklığı
Hayal kırıklığıKanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği ‘Üç Kız Kardeş’, yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor.
17.02.2024Cadde
Set yolunda kaza
Set yolunda kazaAlmila Ada, Gemlik’te trafik kazası geçirdi.
16.02.2024Cadde
Oyuncu Almila Ada, Bursa'da trafik kazası geçirdi!
Oyuncu Almila Ada, Bursa'da trafik kazası geçirdi!Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisinde 'Dönüş' karakterine hayat veren Almila Ada, Gemlik'te trafik kazası geçirdi. Ünlü oyuncu, kontrol amaçlı hastanede tutuluyor.
15.02.2024Cadde
ÜÇ KIZ KARDEŞ BU AKŞAM YOK MU (13 ŞUBAT)? Üç Kız Kardeş bitti mi, final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman, bugün neden yok?
ÜÇ KIZ KARDEŞ BU AKŞAM YOK MU (13 ŞUBAT)? Üç Kız Kardeş bitti mi, final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman, bugün neden yok?Üç Kız Kardeş dizisi her hafta yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu ile Üç Kız Kardeş Kanal D'nin fenomen yapımları arasında. Ancak dizi yayın akışında yer almadı. Sevenleri ise ''Üç Kız Kardeş bugün neden yok?'' sorusunu yöneltmeye başladı.
14.02.2024Bilgi Rehberi
'Üç Kız Kardeş'in yayın günü değişti!
'Üç Kız Kardeş'in yayın günü değişti!Kanal D'nin sevilen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in yayın günü değişti. Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan 'Üç Kız Kardeş', 17 Şubat Cumartesi izleyici ile buluşacak.
8.02.2024Cadde
'Üç Kız Kardeş'te Somer, Adnan'a yakalandı!
'Üç Kız Kardeş'te Somer, Adnan'a yakalandı!İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 73'üncü bölümünde; Adnan’ın beklenmedik gelişi Somer’i şoke etti.
7.02.2024Cadde
Üç Kız Kardeş 73. Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 73. Bölüm FragmanıÜç Kız Kardeş 73. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Somer, Adnan'a ne yapacak?
31.01.2024Televizyon
'Üç Kız Kardeş'te Somer tamamen dağıldı! Türkan'ı geride bıraktı
'Üç Kız Kardeş'te Somer tamamen dağıldı! Türkan'ı geride bıraktıİclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 72'nci bölümünde; Somer, ailesi için çırpınırken geride bıraktığı Türkan’ın biraz geç farkına varır.
31.01.2024Cadde
Üç Kız Kardeş 72. Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 72. Bölüm FragmanıÜç Kız Kardeş 72. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Rüçhan, Kartal'ın annesi olduğunu öğrenecek mi?
24.01.2024Televizyon
'Üç Kız Kardeş'te yıllar sonra gelen itiraf: O kadın senin öz annen!
'Üç Kız Kardeş'te yıllar sonra gelen itiraf: O kadın senin öz annen!İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 71'inci bölümünde Kartal'dan bitmeyen öfkesinin hesabını soran Derya, yıllardır gizli kalan gerçeği bir çırpıda söyledi.
24.01.2024Cadde
Üç Kız Kardeş 71. Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 71. Bölüm FragmanıÜç Kız Kardeş 71. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Adnan, Rüçhan'a savaş açıyor!
17.01.2024Televizyon
'Üç Kız Kardeş'te Kartal'a gelen telefon şoke etti!
'Üç Kız Kardeş'te Kartal'a gelen telefon şoke etti!İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 70'inci bölümünde tam evden çıkmak üzereyken gelen telefon Kartal'ın kafasındaki soru işaretlerini giderdi.
17.01.2024Cadde
‘Şöhretim artınca kıskandı’
‘Şöhretim artınca kıskandı’Kanal D’nin ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Aydan Şener, biten evliliğine dair ilk kez konuştu.
13.01.2024Cadde
'Çalıkuşu'nun Feride'si Aydan Şener biten evliliğini anlattı: Alışkanlıklarından kopamadı!
'Çalıkuşu'nun Feride'si Aydan Şener biten evliliğini anlattı: Alışkanlıklarından kopamadı!1981 yılında Türkiye güzeli seçilen Aydan Şener, kısa bir süre mankenlik yaptıktan sonra oyunculuğa adım attı. 1983'te futbolcu Ayhan Akbin'le nikâh masasına oturan, 1988'de Ecem adında bir kız çocuğu dünyaya gelen ünlü isim, 1991'de evliliğini sonlandırdı. Boşanma nedenini paylaşan tescilli güzel, daha sonra yaşadığı bir ilişkide ihanete uğradığını itiraf etti.
13.01.2024Cadde
Burak Serdar Şanal yeni sevgilisi Şevval Aydın ile görüntülendi
Burak Serdar Şanal yeni sevgilisi Şevval Aydın ile görüntülendiKanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş'in yıldızı Özgü Kaya ile evlilik yolunda ilerleyen yaklaşık üç yıllık ilişkisi Haziran 2022'de sona eren oyuncu Burak Serdar Şanal, yeni bir aşka yelken açtı.
11.01.2024Cadde
'Üç Kız Kardeş'te şaşırtan itiraf: Kartal senin abin Somer!
'Üç Kız Kardeş'te şaşırtan itiraf: Kartal senin abin Somer!İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin iddialı dizileri arasında yerini alan; Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada, Emre Törün ve Melisa Berberoğlu'nu kadrosunda buluşturan dizinin 69. bölümüyle dikkat çekti...
10.01.2024Cadde
BU AKŞAM ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM yok mu, yayın akışında yer alıyor mu? 📍 Üç Kız Kardeş 69. bölüm neden yok, ne zaman yayınlanacak?
BU AKŞAM ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM yok mu, yayın akışında yer alıyor mu? 📍 Üç Kız Kardeş 69. bölüm neden yok, ne zaman yayınlanacak?Üç Kız Kardeş her hafta yeni bölümleri Salı akşamı Kanal D ekranında izleyici ile buluşuyor. Bu akşam 69. yeni bölüm ile ekrana gelmesi beklenen Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D yayın akışında yer almıyor. Peki Üç Kız Kardeş 69. bölüm ne zaman ekrana gelecek? Bu akşam yeni bölüm yok mu?
2.01.2024Bilgi Rehberi
Özgü Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Özgü Kaya oynadığı dizileri ve filmler!
Özgü Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Özgü Kaya oynadığı dizileri ve filmler!Özgü Kaya hayatı, yer aldığı diziler ve filmlerin ardından ilgiyle araştırılıyor. Kaya, son olarak Üç Kız Kardeş dizisinde başrolle ekrana geliyor. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nde eğitim gördü. Peki, Özgü Kaya boyu ve yaşı kaç?
31.12.2023Bilgi Rehberi
Gökberk Demirci'ye Özge Yağız sorusu! 'Herkesin kendi hayatı'
Gökberk Demirci'ye Özge Yağız sorusu! 'Herkesin kendi hayatı'Üç sezondur Kanal D'de ekranlara gelen 'Üç Kız Kardeş' dizisinde Kartal karakterine hayat veren Demirci, geçtiğimiz gece Nişantaşı'nda görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle konuşan ünlü isim, eski nişanlısı Özge Yağız ile ilgili sorulardan kaçamadı.
30.12.2023Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Üç Kız Kardeş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.