Geri Dön

Kastamonu çıkarması

Sosyal yaşamın tanınmış simaları, Kastamonu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sudi Topal ev sahipliğinde şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini yakından keşfetti

Kastamonu çıkarması

Köklü tarihi ve doğal zenginlikleriyle dikkat çeken Kastamonu, sosyal yaşamın ünlü isimlerini ağırladı. Çeşitli STK üyeleri ile birlikte şehri ziyaret eden Monik-Reyhan İpekel, Nazan Moroğlu ve Jale Balcı’nın da bulunduğu ekip, seyahate Kastamonu Valisi Avni Çakır’ı ziyaret ederek başladı. Kastamonu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sudi Topal’ın ev sahipliğinde Horma Kanyonu, Azdavay, Küre Dağları, Mimar Vedat Tek Kültür-Sanat Merkezi ve Ilıca Şelalesi’ni yakından tanıyan konuklar, Kastamonu Merkez Ortaokulu öğrencilerinin dans gösterisiyle renkli anlar yaşadı. Gezinin ikinci gününde Aşıklar Köprüsü’nde kendilerini yöresel kıyafetlerle karşılayan kadınlarla buluşan misafirler, hatıra karesi çektirdi. Sosyal medyadan da bol bol fotoğraf paylaşan dostlar, Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulundu.

Kastamonu çıkarması

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber