Cemiyet

Cemiyet

Son dakika cemiyet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cemiyet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cemiyet haber sayfamızda...

Cemiyet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.762 cemiyet haberi bulunmuştur.
Şefkatli anneler
Şefkatli annelerCemiyet dünyasının zarif isimlerinden Serap Tibuk, geçtiğimiz gün Bebek Parkı’nda görüntülendi.
11.05.2021Cadde
Hıdırellez şenliği
Hıdırellez şenliğiHızır ve İlyas peygamberlerin buluşma zamanı, bereketin ve şifanın müjdecisi Hıdırellez, pandemi döneminde de coşkuyla kutlandı.
7.05.2021Cadde
Köpeğini gezdirdi
Köpeğini gezdirdiCemiyet hayatının tanınmış simalarından modacı Dilek Hanif, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı.
6.05.2021Cadde
Kutlamalar devam ediyor
Kutlamalar devam ediyorPandemi döneminin başından beri çalışmalarını Bodrum’daki evlerinde sürdüren Fatoş Kayacan Hataylı ve eşi Ertuğrul Hataylı, geçtiğimiz haftalarda küçük kızları Emine Han’ın yeni yaşını kutlamıştı.
6.05.2021Cadde
Esra Oflaz ile Ziya Güvenkaya boşandı
Esra Oflaz ile Ziya Güvenkaya boşandıCemiyet hayatının tanınmış simalarından Esra Oflaz Güvenkaya ile Ziya Güvenkaya, 16 yıllık evliliklerini sonlandırdı.
4.05.2021Cadde
Flyboard şov
Flyboard şovCemiyet hayatının önde gelen çiftlerinden Mine-Cem Bahadır’ın Amerika’da gayrimenkul ve dijital çalışmalarıyla ses getiren oğlu Emir Bahadır, Maldivler tatiline devam ediyor.
4.05.2021Cadde
Doğum günü kutlaması
Doğum günü kutlamasıEdebiyat dünyasının güçlü kalemi Nermin Bezmen, kutlamalarına bir yenisini daha ekledi.
3.05.2021Cadde
Ailece bir arada
Ailece bir aradaİstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimleri arasında yer alan Deniz-Firuz Kurbanzade çiftinin Dragos’taki evlerinde, geçtiğimiz gün başka bir mutluluk havası esti.
3.05.2021Cadde
‘Öğrenme hiçbir zaman bitmiyor’
‘Öğrenme hiçbir zaman bitmiyor’Demir Sabancı’nın eşi Aslıhan Koruyan Sabancı, eğitim ve diploma konusunda sınır tanımıyor...
2.05.2021Cadde
Ses getiren heykeller
Ses getiren heykellerHeykel sanatına getirdiği farklı yorumlarla adından söz ettiren Ayla Turan’ın, mermer, metal ve polyester kullanarak yaptığı çalışmalar büyük beğeni topluyor.
2.05.2021Cadde
Ünlü kuaför Recep  Güngör fenomen oldu
Ünlü kuaför Recep Güngör fenomen olduMagazin, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri için yaptığı özel saç kaynakları ve saç tasarımlarıyla tanınan kuaför Recep Güngör, mesleki başarısını sosyal medyaya taşıdı.
1.05.2021Ege
Bebek’te  son turlar
Bebek’te son turlarCemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Serdar Bilgili ve Zeynep Üstünel, önceki gün Bebek’te yürüyüş ve koşu yaparken görüntülendi.
1.05.2021Cadde
‘Yazı getirdik’
‘Yazı getirdik’Burcu Şendir, ailesiyle birlikte Göcek’e gitti.
1.05.2021Cadde
Laleler içinde...
Laleler içinde...Sosyal yaşamın ünlü isimlerinden Berrin Zorlu, Sibel Kerimoğlu ve Serpil Sarıkatipoğlu, kapanma öncesi Emirgan Korusu’nda buluştu.
1.05.2021Cadde
Gezegene teşekkür!
Gezegene teşekkür!Rebul Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Nüket Filiba, ‘Gezegene Teşekkür’ ağaçlandırma projesiyle 500 bin tohum topunu insansız hava araçlarıyla ihtiyacı olan alanlara dağıtacak
1.05.2021Cadde
Kutlamalar erken başladı
Kutlamalar erken başladıCemiyet hayatının hayırseverlik konusunda sınır tanımayan ismi Derin Mermerci, doğum günü kutlamalarına bu sene erken başladı.
29.04.2021Cadde
Lale Devri kadınları
Lale Devri kadınlarıTarih boyunca İstanbul’un simgesi olan laleler, pandemi döneminde herkese ilaç gibi geldi…
27.04.2021Cadde
Monik İpekel’e ödül
Monik İpekel’e ödülCemiyet hayatının sevilen ve başarılı isimlerinden Monik İpekel, Türk İş Kadınları Rehberi tarafından düzenlenen törende ‘Türkiye’nin En Başarılı 100 Kadını’ arasında yer alarak, ödüle layık görüldü.
27.04.2021Cadde
Londra'nın kalbinde
Londra'nın kalbindeZeynep Kartal ile Oğulcan Yıldız’ın ev sahipliğinde açılan Londra’daki yeni tasarım mağazası, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi
26.04.2021Cadde
Bıdık’ın  ilk kutlaması
Bıdık’ın ilk kutlamasıCemiyet hayatının ünlü isimleri arasında yer alan Tülin-Derya Kartoz’un kızları Burcu Kartoz’un, bu aralar mutluluğuna diyecek yok...
26.04.2021Cadde
Görünmez kaza
Görünmez kazaCemiyet dünyasının zarif ismi Serap Tibuk, önceki gün Bebek’te görüntülendi.
25.04.2021Cadde
Ailece  bir arada
Ailece bir aradaUlusal ve uluslararası alanda lüks düğün-davet tasarımına imza atmanın yanı sıra yazar, destinasyon danışmanı gibi pek çok görevi de üstlenen Meltem Beyazıt Tepeler, yoğun iş hayatı arasında Kemer Country’deki evinde mini bir davet verdi.
25.04.2021Cadde
En karanlık günlerde demokratik bir refleks
En karanlık günlerde demokratik bir refleksMehmet Ö. Alkan, işgale karşı bir meclis kurulmasını “Türkiye için adeta tarihin sonunun geldiği bir dönemde bir liderin, bir kişinin peşinden gitmek yerine, seçime dayalı bir meclis açmak adeta bir refleks olarak içselleştirilmiş” sözleriyle değerlendiriyor. Alkan, “ortak aklın” Ankara’da toplanan Meclis’te ortaya çıktığını belirterek “Temsil kabiliyetini haiz, toplumun değişik kesimlerinden temsilcilerin olduğu bir mecliste her türlü fikir dile getiriliyor. Böylece Millî Mücadele için büyük çoğunluğun benimseyeceği kararlar alınabiliyor” diyor
23.04.2021Gündem
Cemiyet anneleri bir arada
Cemiyet anneleri bir aradaThe British International School İstanbul, Zekeriyaköy’deki kampüsünde tanıtım günleri düzenledi.
23.04.2021Cadde
Büyümeye devam!
Büyümeye devam!Cemiyet hayatının başarılı isimlerinden Zeynep Akçıray’ın ikinci el lüks çanta sektöründe zirvede yer alan markası ‘Deluxe Seconds’, büyümeye devam ediyor.
21.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

caddemagazincemiyetinstagramEsra Oflaz Güvenkaya

Cemiyet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.