Cemiyet

Cemiyet

Son dakika cemiyet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cemiyet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cemiyet haber sayfamızda...

Cemiyet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.166 cemiyet haberi bulunmuştur.
C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: C Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: C Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Hamilelik sürecinden en çok üzerine düşülen konulardan birisi de isimler. Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına anlamları güzel olan ve kulağa hoş gelen isimleri vermek için uzun uzadıya araştırma ve karar sürecine giriyor. Kız bebekler için aileler anlamlı, popüler ve modern isimleri tercih ediyorlar. Duyulmamış ve keşfedilmemiş isimler ile kızlarına özel isim vermek isteyen anne ve baba adayları özellikle anlamları konusunda da seçici oluyor. C harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.05.2022Bebek
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. T harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.05.2022Bebek
Dünyanın ilk holografik NFT defilesi
Dünyanın ilk holografik NFT defilesiErkek giyim markası Kiğılı ilginç bir etkinliğe imza atarak giyilebilir NFT parçalarını holografik bir defileyle tanıttı.
26.05.2022Vitrin
Demirören Medya’ya ödül yağmuru
Demirören Medya’ya ödül yağmuruMoon Life Dergisi’nin düzenlediği 'Aris Moon Life Yılın En İyileri Ödülleri' 10'uncu kez sahiplerini buldu. Cahide Palazzo’da gerçekleştirilen törende yıldızlar geçidi yaşandı. Cemiyet, iş, sanat spor ve medya dünyasının ünlü isimlerini buluşturan ödül törenini Pınar Altuğ, Fatih Ürek ve Emel Yıldırım sundu.
25.05.2022Cadde
Görkemli açılış
Görkemli açılışMagazin ve cemiyet hayatının ünlü isimleri, Alaçatı’daki otel açılışında buluştu.
24.05.2022Cadde
Masalsı atmosfer
Masalsı atmosferNihan Peker, 2022 Gelinlik Koleksiyonu’nu Pera Palace’da gerçekleştirilen koleksiyon sunumuyla moda tutkunlarının beğenisine sundu.
19.05.2022Cadde
Klass Ödüller
Klass Ödüllerİş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri, önceki akşam İstanbul’da düzenlenen Klass Ödülleri’nde bir araya geldi
18.05.2022Cadde
Yeni mağaza heyecanı
Yeni mağaza heyecanıTürkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET’in İstinyePark’taki mağaza açılışı, iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi.
18.05.2022Cadde
İGC yeni binasında
İGC yeni binasında30 Ekim depreminde hasar alan İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) idari binası, Tarihi Havagazı Fabrikası’na taşınacak.
17.05.2022Ege
Feryal Gülman'a soyadı kullanmama şartı!
Feryal Gülman'a soyadı kullanmama şartı!Sosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasında 2013 yılından beri devam eden boşanma davası sonuçlandı. Mahkeme, Feryal Gülman’ın ‘zina’ nedeniyle açtığı boşanma davasını karara bağlayarak çifti boşamıştı. Mahkeme, Kemal Gülman'ın isteği üzerine eski eşinin soyadını kullanmaması talebini kabul etti.
17.05.2022Cadde
Renkli açılış
Renkli açılışDr. Servet Terziler, 30 yılı aşan mesleki tecrübesiyle yeni merkezi Dr. Terziler Exclusive Hair Clinic’i Etiler’de 50 milyonluk yatırım ile hizmete soktu.
16.05.2022Cadde
Belma Simavi vefat etti
Belma Simavi vefat ettiMerhum Erol Simavi’nin eşi Belma Simavi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
15.05.2022Kültür Sanat
Tarihi zaferine ithaf
Tarihi zaferine ithafAzerbaycanlı sanatçı Nigar Helmi Abbasbayli, ülkesinin tarihi zaferine ithaf ettiği ‘Karabağ’ın Mirası’ adlı kişisel sergisini AKM’de açtı
14.05.2022Cadde
Manchester City ve Galatasaray'ın sponsoru QNET'e ödül
Manchester City ve Galatasaray'ın sponsoru QNET'e ödülBu yıl on üçüncüsü düzenlenen Quality Ödül Töreni’nde cemiyet, magazin ve iş dünyasının en iyileri ödül aldı. Spora ve kadın sporculara verdiği destek ile adından bahsettiren QNET, “En Quality Doğrudan Satış Şirketi” ödülünün sahibi oldu.
13.05.2022Diğer
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Listesi
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler ListesiTürkçe dil bilgisi derslerinden özelikle ilköğretim öğrencilerinin karşısına en çok çıkan konulardan birisi de eş anlamlı kelimelerdir. Eş anlamlı kelimeler yazılışları ve okunuşları ayrı ancak anlamları aynı olan sözcüklerdir. Söz konusu kelimler Türkçe’de birbirinin yerine kullanılabilir. Günlük konuşma dilinde herkesin sıklıkla karşılaştığı eş anlamlı kelimelerin dilimizde önemi büyüktür. Bu tür kelimelerin listesi oldukça uzundur. Cümle içerisinde birbirlerinin yerine kullanıldıklarında anlam değiştirmezler. Türkçe eş anlamlı kelimeler listesi için “Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Kanal D ödülleri topladı!
Kanal D ödülleri topladı!Quality of Magazine’in 13’üncü yıl kutlamasında ödüller sahiplerini buldu. İş, sanat, spor ve medya dünyasından isimlerin katıldığı geceye beş ödülle Kanal D damga vurdu.
11.05.2022Cadde
Mehmet Birgen 78 yaşında damat oldu
Mehmet Birgen 78 yaşında damat olduYüzer disko Catamaran Club’ın sahibi olarak tanınan Mehmet Birgen, 78 yaşında dördüncü kez nikâh masasına oturdu. 2016'da boşanan dört çocuk babası sosyetik iş insanı ile Ukraynalı tescilli güzel arasındaki yaş farkı dikkat çekti.
10.05.2022Cadde
Yatlara imza atıyor
Yatlara imza atıyorİstanbul cemiyet hayatında renkli kişiliğinin yanı sıra girişimciliğiyle de isminden bahsettiren mekan tasarımcısı Rezzan Benardete, yaz sezonunun gelmesiyle kolları sıvadı.
9.05.2022Cadde
'Hayat, tekamül sanatı!'
'Hayat, tekamül sanatı!'Cemiyet hayatının ünlü ismi Esra Oflaz, son kitabı ‘Yen’in hikayesinde okuyucuya hayata dair önemli ipuçları paylaştığını ifade etti
7.05.2022Cadde
Lale zamanı
Lale zamanıBaharın gelmesiyle filizlenen laleler, İstanbul’da renk cümbüşü oluşturdu.
6.05.2022Cadde
Kokoreç Kulübü’nden “Çiftlik” buluşması
Kokoreç Kulübü’nden “Çiftlik” buluşmasıKokoreç Kulübü’nün etkinliğinde hem damaklar şenlendi hem de yardım toplandı. Dernek Başkanı Işıl Nişli, “Hedefimiz uluslararası bağlantılar kurup senkronize sofralar kurmak” dedi
4.05.2022Ege
Özgürlük ile İlgili Özdeyişler: Özgürlük ile İlgili En Güzel, Kısa ve Uzun Sözler
Özgürlük ile İlgili Özdeyişler: Özgürlük ile İlgili En Güzel, Kısa ve Uzun SözlerTüm insanların en doğal hakkın olan özgürlük bağımsızlık, hürriyet, sınırlandırılmadan istediğini seçebilmesi, yapabilmesi ve hareket edebilmesi durumudur. Özgürlük kavramı yakından duyduğumuz bir kelimedir. Özellikle okullarda özgürlük ile ilgili özdeyişler konusunda ödevler verilir. Özgürlük ile ilgili en güzel, kısa ve uzun sözler ile ilgili detaylı bilgilere “Özgürlük ile İlgili Özdeyişler” içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.05.2022Eğitim
81 ilde bir kare fotoğraf! Emniyetin yüzü Güleda
81 ilde bir kare fotoğraf! Emniyetin yüzü GüledaEmniyet Genel Müdürlüğü'nün ekran yüzü olan polis memuru Güleda Keleş'in (44) fotoğrafı, 81 ildeki emniyet müdürlüklerinde yer alıyor. Mardin'de çalışırken çekilen bir fotoğrafıyla Türkiye'de tanınır hale gelen Keleş, aynı zamanda tiyatro oyunculuğu yapıyor, şiir ve şarkı sözü yazıyor. 30'dan fazla şarkı sözü bestelenen Keleş'in 15 şarkısı da TRT repertuvarında bulunuyor.
3.05.2022Gündem
Dilay Korkmaz'dan Faruk Sabancı açıklaması: Ben o defteri kapattım!
Dilay Korkmaz'dan Faruk Sabancı açıklaması: Ben o defteri kapattım!Tolgahan Sayışman’ın sahibi olduğu şirketin yapımını üstlendiği, geçtiğimiz kasım ayında Antalya ve İstanbul’da beş haftada çekimleri tamamlanan polisiye komedi türündeki 'Aynasız Haluk' filminin galası yapıldı. Sunucu ve oyuncu Dilay Korkmaz, galaya katılan isimler arasındaydı. 2010 yılında Miss Turkey'e katılan ve dördüncü olan tescilli güzel, Dj Faruk Sabancı ile biten ilişkisi hakkında konuştu.
29.04.2022Cadde
‘Ahenk’ buluşması
‘Ahenk’ buluşmasıHat sanatçısı Savaş Çevik ve tezhip sanatçısı Eda Şahan’ın 51 eserden oluşan ‘Ahenk’ sergisinin açılış daveti, Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleşti.
29.04.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Cemiyet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.