Geri Dön

Kefaret 5. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi! Kefaret 4. son bölümde neler oldu?

Kefaret dizisi 4. son bölüm ile FOX ekranlarında sevenleri karşısına çıktı. Zeynep öğretmen gözaltına alınır ve onu oradan çıkaran ise Ahmet'tir. Kısa sürede büyük ilgi gören Kefaret oyuncuları ve konusu da son günlerin araştırılan başlıklarından oldu. İşte, Kefaret 5. yeni bölüm detayları...

Kefaret 5. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi! Kefaret 4. son bölümde neler oldu?

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde bulunduğu Kefaret 4. son bölümü pazar akşamı FOX TV'de sevenleri karşısına çıktı. Küçük yaştaki kızının kaçırılmasıyla hayatının şokunu yaşayan Zeynep'in savaşı her hafta ekrana geliyor. Kefaret oyuncu kadrosu da dikkat çekmeye devam ediyor. 

Yayımlanan yeni bölüm fragmanında, Zeynep kızına kavuşmuştur ancak ikisinin de birbirlerine alışması zor olacaktır. Bu anlarda yanında olan Sinan'dır. Öte yandan Ahmet'in hayatı tehlikededir. 

KEFARET 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep’in gözaltına alınması sonrası Sude ile baş edemeyen Sinan ablasını yardıma çağırır. Ancak bunun çok kötü bir fikir olduğunu anlaması uzun sürmeyecek, Münevver, Sude’nin psikolojisini alt üst edecektir. Ahmet, Zeynep’i emniyetten çıkartır ve karşılığında eski evlerinde baş başa bir zaman geçirmelerini ister. Böylece ilişkilerini onarmak için bir şansları olacaktır. Zeynep’in bunu reddetmesi Ahmet’i çileden çıkartacak ve Zeynep için kâbus gibi bir gece başlayacaktır. Münevver ise yakınlaşmaya başlayan Sinan ve Zeynep’i ayırmak için zaten çok sarsılmış olan küçük Sude’yi daha da üzecek hazırlıklar içindedir.

16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet