Geri Dön

Keira Knightley: Çevremde tacize uğramamış kadın yok!

'Karayip Korsanları' filmiyle şöhretini pekiştiren oyuncu Keira Knightley, cinsel tacizin büyük sorun olduğunu ve kendisi dahil tanıdığı tüm kadınların bir şekilde, bu muameleye maruz kaldığını anlattı.

Keira Knightley: Çevremde tacize uğramamış kadın yok!

'Aşk ve Gurur', 'Kefaret', 'Resmi Sırlar' ve 'Karayip Korsanları' gibi birçok projede yer alan İngiliz oyuncu Keira Knightley, cinsel tacizden yakındı.

"BU MUAMELEYE MARUZ KALDIK"
Knightley, cinsel tacizin büyük sorun olduğunu ve kendisi dahil tanıdığı tüm kadınların bir şekilde, 'bunaltıcı' olarak nitelediği bu muameleye maruz kaldığını anlattı.

"TACİZ EDİLMEYEN YOK"
Harper's Bazaar dergisine konuşan 36 yaşındaki oyuncu, tacize uğrayıp uğramadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Elbette! Taciz edilmeyen yok. Kelimenin gerçek anlamıyla, bir şekilde tacize uğramamış tek bir kadın tanımıyorum. İster mimiklerle olsun, ister vücuda izinsiz dokunulması olsun, ister bir adamın "Boğazını keserim", "Bir tane yapıştırırım" tehditleri olsun, tacize uğramayan kadın yok."

Sputnik Türkçe'nin aktardığı habere göre, kadınların eve dönerken güvenliklerini sağlamak için bir dizi önlem aldığını hatırlatan Knightley, bunları kendisinin de yaptığını ve artık üzerinde çok düşünmediği birer alışkanlık haline geldiğini fark ettiğini söyledi.

Charlize Theron metrelerce yüksekten denize atladıHollywood yıldızı Charlize Theron, iki kızıyla birlikte soluğu tatilde aldı. Sıcaktan bunalan Oscar ödüllü 45 yaşındaki oyuncu, çocuklarıyla teknenin güvertesinden kendini serin sulara bıraktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet