Cinsel Taciz

Cinsel Taciz

Son dakika cinsel taciz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cinsel taciz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cinsel taciz haber sayfamızda...

Cinsel Taciz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.696 cinsel taciz haberi bulunmuştur.
FETÖ’cü psikiyatrist hayatını perişan etti! Mağdur çocuk konuştu: Babamı şikayet edip kutlama yaptılar
FETÖ’cü psikiyatrist hayatını perişan etti! Mağdur çocuk konuştu: Babamı şikayet edip kutlama yaptılar İstanbul’da bir klinikte, hayvanlarda kullanılan ilaçları çocuklara verip hipnoz ederek ailelere ‘cinsel istismar’ tuzağı kurmakla suçlanan doktor Süleyman Salih Zoroğlu'nun yaptıklarına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.
2.03.2024 Gündem
Adnan Oktar Suç Örgütü hakkında yeni iddianame! 'İsrail ve ABD arasında köprü vazifesi gördü'
Adnan Oktar Suç Örgütü hakkında yeni iddianame! 'İsrail ve ABD arasında köprü vazifesi gördü' Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu 72 şüpheliye yönelik yeni bir iddianame düzenlendi. İddianamede örgüt üyesi bazı sanıkların İsrailli siyasetçilerle görüşmelerine yer verildi.
19.02.2024 Gündem
Yeğenine 10 yıl cinsel istismarda bulundu! Amca için yine aynı karar
Yeğenine 10 yıl cinsel istismarda bulundu! Amca için yine aynı karar Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yeğeni E.A.'ya(19) 4 yaşından itibaren 10 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla 22,5 yıl hapse çarptırılan F.A. (36), Yargıtay’ın kararı bozmasının ardından yeniden yargılandığı davada yine aynı cezayı aldı.
13.02.2024 Gündem
Macaristan'da siyasi deprem! Cumhurbaşkanı Novak ve eski Adalet Bakanı Varga istifa etmek zorunda kaldı
Macaristan'da siyasi deprem! Cumhurbaşkanı Novak ve eski Adalet Bakanı Varga istifa etmek zorunda kaldı Çocuklara cinsel tacizde bulunan çocuk esirgeme kurum müdürüne yardım eden yardımcısına çıkarılan özel af, Doğu Avrupa ülkesini sarstı. Papa'nın Macaristan ziyaretinde imzalanan şahsa mahsus özel af, bir yıl sonra ortaya çıktı.
11.02.2024 Dünya
Öpücük skandalı: Kadın futbolcuyu rızası dışında öpen eski Federasyon Başkanı'nın cezası onandı
Öpücük skandalı: Kadın futbolcuyu rızası dışında öpen eski Federasyon Başkanı'nın cezası onandı FIFA'dan yapılan açıklamada, "Temyiz Komitesi, Sayın Rubiales'in FIFA disiplin kurallarında yer alan ilkelere aykırı bir şekilde davrandığı konusunda tatmin olmuştur." denildi.
28.01.2024 Dünya
Trump’a açılan 'zarar tazminatı' davasında karar verildi! 'Bu cadı avının tamamını temyize götüreceğim'
Trump’a açılan 'zarar tazminatı' davasında karar verildi! 'Bu cadı avının tamamını temyize götüreceğim' Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un Eski ABD Başkanı Donald Trump’a açtığı “zarar tazminatı” davasında Trump hakkında karar verildi. Trump karar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
26.01.2024 Dünya
Donald Trump 'zarar tazminatı' davasında ifade verdi
Donald Trump 'zarar tazminatı' davasında ifade verdi Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un açtığı “zarar tazminatı” davasında ifade veren eski ABD Başkanı Donald Trump, kimseye Carroll'a zarar verme talimatı vermediğini söyledi. Kendisini, ailesini ve başkanlığı savunmak istediğini kaydeden Trump, Carroll'un cinsel saldırı suçlamasını reddettiğini yineledi.
26.01.2024 Dünya
Trump davasında yeni gelişme! Milyon dolarlara mal olabilir
Trump davasında yeni gelişme! Milyon dolarlara mal olabilir Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un Eski ABD Başkanı Donald Trump’a açtığı “zarar tazminatı” davasında uzman olarak dinlenen Prof. Ashlee Humphreys, Carroll'ın zedelenen itibarını onarmasının 12,1 milyon dolara mal olabileceğini söyledi.
19.01.2024 Dünya
Trump'ın davasında gergin anlar! Salondan çıkarılacaktı...
Trump'ın davasında gergin anlar! Salondan çıkarılacaktı... Eski ABD Başkanı Donald Trump, eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un açtığı “zarar tazminatı” davası kapsamında 2’nci kez hakim karşısına çıktı. Duruşmada gergin anlar yaşandı.
17.01.2024 Dünya
Trump bir kez daha hakim karşısına çıktı! 'Zarar tazminatı' davası
Trump bir kez daha hakim karşısına çıktı! 'Zarar tazminatı' davası Eski ABD Başkanı ve iş adamı Donald Trump, eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un açtığı “zarar tazminatı” davası kapsamında New York'ta hakim karşısına çıktı.
17.01.2024 Dünya
Hastaneden ellerinde kelepçeyle kaçmıştı! Adli kontrol şartıyla serbest kaldı
Hastaneden ellerinde kelepçeyle kaçmıştı! Adli kontrol şartıyla serbest kaldı Pendik’te elleri kelepçeli halde götürüldüğü hastaneden kaçan şahıs bir eve saklandı. Ev sahibinin polise ihbarı üzerine şahıs camdan sarkarak kaçmaya çalışırken, polislerin ve vatandaşların bacaklarından tutmasıyla camda asılı kaldı.
26.12.2023 Gündem
Erkek çocuğa istismar sanığı TIR şoförünün cezası belli oldu
Erkek çocuğa istismar sanığı TIR şoförünün cezası belli oldu Kayseri’de H.K. (12) isimli erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan TIR şoförü Zafer G. (44)’nin cezası belli oldu.
22.12.2023 Gündem
Ebeye cinsel taciz hekime ölüm tehdidi
Ebeye cinsel taciz hekime ölüm tehdidi Okuldan, statlara son dönemde dalga dalga yayılan şiddet, bu açıdan en mağdur durumda olan sağlıkçıları bir kez daha hedef aldı. Şiddetin adresi bu kez Denizli’nin Babaköy İlçesi, Yeniköy Mahallesi; hedeftekiler ise biri hekim diğeri ebe iki kadın sağlıkçıydı.
21.12.2023 Gündem
Liseli kıza istismar sanığı fırıncının cezası belli oldu
Liseli kıza istismar sanığı fırıncının cezası belli oldu Fırında çalışan lise öğrencisi E.A.’ya, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan fırıncı R.A.'ya verilen hapis cezası belli oldu.
14.12.2023 Gündem
Mücadelenin önünde ‘engel’ kalmasın
Mücadelenin önünde ‘engel’ kalmasın Şiddete maruz kalan engelli kadın ve kız çocuklarının yaşadığı zorluklar, kadına şiddetle mücadelede daha kapsayıcı politikalara olan ihtiyaca işaret ediyor... Avukat Özlem Kara, “Şiddet önleme merkezlerinin fiziksel erişilebilirlikleri ve görev yapan uzmanların engelli farkındalığına sahip olması zorunlu” diyor...
3.12.2023 Gündem
'Kabus doktor' hakkında soruşturma tamamlandı! Çocuklar üzerinde tüyler ürpertici tedavi
'Kabus doktor' hakkında soruşturma tamamlandı! Çocuklar üzerinde tüyler ürpertici tedavi Çocuk hastalara ketamin enjekte ederek "Çoklu Kişilik Bozukluğu" teşhisi koyan, babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarına inandırdığı öne sürülen Prof. Dr. Süleyman Salih Zoroğlu hakkında soruşturma tamamlandı.
29.11.2023 Gündem
İstanbul'da trafikte iğrenç olay! 3 yıl hapsi isteniyor
İstanbul'da trafikte iğrenç olay! 3 yıl hapsi isteniyor Kartal Sahil yolunda bisiklet süren kadını taciz eden şüpheli hakkında “Teşhir suretiyle cinsel taciz“ suçundan 4 buçuk aydan 3 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.
29.11.2023 Gündem
‘Kadına yönelik şiddeti görünür kılmalıyız’
‘Kadına yönelik şiddeti görünür kılmalıyız’ Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Kadın Komisyonu, medyanın şiddet kapsamına giren tüm olayları görünür kılma ve şiddete karşı sıfır tolerans gösterilmesi gerektiğini vurgulama sorumluluğuna dikkat çekti.
26.11.2023 Gündem
Kadınların etek altı fotoğraflarını çeken komiser hakkında karar
Kadınların etek altı fotoğraflarını çeken komiser hakkında karar Kağıthane’de bulunan bir zincir markette kadınların etek altı fotoğraflarını çekerken yakalanan ve tutuklana komiser Serdar E. hakkında mahkeme kararını açıkladı.
24.11.2023 Haberler
Kadınların etek altı fotoğraflarını çeken komiser hakkında karar
Kadınların etek altı fotoğraflarını çeken komiser hakkında karar Kağıthane’de bulunan bir zincir markette kadınların etek altı fotoğraflarını çekerken yakalanan ve tutuklana komiser Serdar E. hakkında mahkeme kararını açıkladı.
24.11.2023 Gündem
Bisikletli kadını Kadıköy’den Kartal'a kadar takip eden tacizci ile ilgili flaş gelişme
Bisikletli kadını Kadıköy’den Kartal'a kadar takip eden tacizci ile ilgili flaş gelişme Kadıköy’de bisiklet süren bir kadının arkasından otomobiliyle Kartal'a kadar takip ederek cinsel tacizde bulunan Ersin Naci K. Tutuklandı.
15.11.2023 Haberler
Bisikletli kadını Kadıköy’den Kartal'a kadar takip eden tacizci ile ilgili flaş gelişme
Bisikletli kadını Kadıköy’den Kartal'a kadar takip eden tacizci ile ilgili flaş gelişme Kadıköy’de bisiklet süren bir kadının arkasından otomobiliyle Kartal'a kadar takip ederek cinsel tacizde bulunan Ersin Naci K. Tutuklandı.
15.11.2023 Gündem
Cinsel tacizi yıllar sonra anlattı! 'Çok gençtim ve ne yapacağımı bilmiyordum'
Cinsel tacizi yıllar sonra anlattı! 'Çok gençtim ve ne yapacağımı bilmiyordum' Hollywood yıldızı Sharon Stone, 1980'li yıllarda yaşadığı bir tacizi ilk kez anlattı. Bir toplantı için çağrıldığını söyleyen Stone, korkunç olayın detaylarını açıklarken; bir daha iş bulamama korkusuyla yaşananları yıllarca sakladığını söyledi.
10.11.2023 Cadde
Mahkeme kararını verdi! Ezgi Mola'yı taciz eden sanığa hapis cezası
Mahkeme kararını verdi! Ezgi Mola'yı taciz eden sanığa hapis cezası Kemal K., bir reklam afişinde birlikte fotoğraflarının bulunduğu Ezgi Mola'yı ısrarla takip ederek tehditte bulunduğu ve sosyal medya hesabından mesajlar yollayarak cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanıyordu. Sanık, 'Cinsel taciz', 'Kişinin huzur ve sükununu bozmak' ve 'Tehdit' suçlarından hapis cezasına çarptırıldı.
9.11.2023 Cadde
Eşini taciz eden arkadaşını bıçakladı! 'Çek elini sapık'
Eşini taciz eden arkadaşını bıçakladı! 'Çek elini sapık' Konya’da birlikte içki içtiği arkadaşı Mustafa Topak'ı (47), dini nikahlı eşi Şükran Özen'i (42), taciz ettiği iddiasıyla çıkan kavgada karnından bıçakla yaralayan tutuklu sanık Murat Sevinç (48), mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı.
1.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cinsel Taciz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.