Geri Dön

Kerem Bürsin'den Alvaro Morte ile ortak proje!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, önceki gece Etiler'de kameralara yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, La Casa De Papel dizisinde profesör rolü ile Dünya’ya açılan Alvaro Morte ile görüşmesi üzerine konuşarak, ortak bir projenin müjdesini verdi.

Kerem Bürsin'den Alvaro Morte ile ortak proje!

Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun, geliri kız çocuklarının eğitimi için kullanılacak olan üçüncü kitabı 'Sizin Öykünüz'ün lansmanı, geçtiğimiz ay Çırağan Palace ev sahipliğinde gerçekleşmişti. Lansmana, Kerem Bürsin de katılmıştı.

ANTONIO BANDERAS'LA PROJE YOLDA

Yurt dışında Antonio Banderas ile buluşması sorulan Kerem Bürsin, "Yeni dostluklar, yeni işler edindim. Öyle bir usta oyuncuyla bir araya gelebilmek, bir şeyler paylaşmak çok önemli. Beraber olabileceğimiz bir projeyi de konuştuk. İki taraf da birlikte rol alınacak proje için istekliydi" şeklinde konuşmuştu.

Kerem Bürsinden Alvaro Morte ile ortak proje

"OYUNCULUĞUN TAKİPÇİ SAYISINA GÖRE ÖLÇÜLMESİ YANLIŞ"

Bürsin'e, Antonio Banderas ile bir araya gelmesinin ardından İspanyol aktörün sosyal medyada yorum yağmuruna tutulması hatırlatılmış; yakışıklı oyuncu, "Antonio Banderas'ın normalde paylaştığı fotoğraflar 500 yorum alırken, sizin fotoğrafınızı koymasıyla dakikalar içerisinde binlerce yorum ve beğeni aldı. Bu durumu nasıl yorumlarsınız?" sorusuna şöyle yanıt vermişti:

Aslında burada hayatın tüm gerçekleri ortaya çıkıyor. Oyunculuk ve başarı hiçbir zaman takipçi sayısıyla ölçülmemeli. Antonio Banderes dünyanın tanıdığı ve adını altın harflerle yazdırmış bir isim. Ben ise Kerem Bürsin. Bu sosyal medyadaki durum insanları yanıltmamalı. Kim Kardashian örneğin. Yüz milyonlarca takipçisi var ama kim? Takipçi sayıları insanın başarı oranını göstermez.

"ÇOK GÜZEL GEÇTİ"

Kerem Bürsin, son olarak geçtiğimiz gece Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarkan objektiflere takıldı. İspanya’da La Casa De Papel dizisinde profesör rolü ile Dünya’ya açılan Alvaro Morte ile görüşmesi ve tanışması üzerine konuşan Bürsin, “Alvaro ile çok güzel geçti” dedi.

Basın mensuplarının, “Alvaro Morte veya Antonio Banderas ile bir projede yer alır mısınız peki?” sorusuna Bürsin, “Bazı görüşmelerimiz oldu. İspanya’da da iyi karşılandık, güzeldi her şey” cevabını verdi.

Kerem Bürsinden Alvaro Morte ile ortak proje

"SİNEMAYA AKTARACAĞIZ"

Alvaro Morte ile ortak bir projenin olacağının müjdesini de veren oyuncu, “Alvaro ile bayağı bir şeyler konuştuk. Türkiye’de sinema sektörünü, dünya genelinde sinema sektörünü konuştuk. Bir işe ortak girdik kendisi ile, o yüzden onları konuşuyoruz. Beraber olduğumuz ortaklık başka bir şey, ama o yapacağımız ortaklığı da sinemaya aktaracağız" dedikten sonra, aracına bindi.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber