Geri Dön

Kerem Bürsin'den 'Cem Yılmaz ile pişti oldunuz' cevabı!

Oyuncu Serenay Sarıkaya, meslektaşı Kerem Bürsin ile uzun süreli ilişkisini bitirdikten sonra Cem Yılmaz'la sevgilisi olmuştu. Üç isim de daha sonra ünlüler dünyasından farklı isimlerle aşk yaşadı. Kerem Bürsin, son olarak Cem Yılmaz'ın katıldığı bir partide görüntülendi ve usta komedyan hakkında konuştu. İşte son dakika gelişmesinin detayları...

Kerem Bürsin'den 'Cem Yılmaz ile pişti oldunuz' cevabı!

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya, 3.5 yıl aşk yaşadıktan sonra Nisan 2019'da ayrılık kararı almıştı. Bir süre yalnız kalan Sarıkaya, kendisinden 19 yaş büyük komedyen Cem Yılmaz'la yeni bir aşka yelken açmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya birlikteliği, güzel oyuncunun eski sevgilisine de sorulmuştu.

KEREM BÜRSİN'E GÖNDERME Mİ YAPTI?

Atina'daki tatil fotoğraflarıyla belgelenen sürpiz aşk hakkında Kerem Bürsin, "Açıkçası konuya dahil olmak istemiyorum. Benimle alakalı bir konu yok. Herkes mutlu olsun, her şey güzel olsun" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözü Instagram'dan paylaşan Yılmaz'ın ise "Bir bu kalmıştı, iyi oldu" mesajı ile yakışıklı oyuncuya göndermede bulunduğu iddia edilmişti.

Kerem Bürsinden Cem Yılmaz ile pişti oldunuz cevabı

"BENİ BU OLAYA KARIŞTIRMAYIN"

Bürsin, aynı konunun günler sonra tekrar kendisine yöneltilmesi üzerine "Artık beni bu olaya karıştırmayın" demişti. '2. Sayfa' programına konuşan usta komedyen, "Kerem Bey'i çok seviyorum" derken, sosyal medya paylaşımıyla ilgili "Ona bir gönderme yapmadım" şeklinde konuşmuştu.

SERENAY'DAN KEREM AÇIKLAMASI

2020'nin son aylarında Cem Yılmaz ile ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, soluğu tatilde almıştı. Tatilinden kesitleri takipçilerinin beğenisine sunan oyuncu, fotoğraflarına "Karantina" notunu düşmüştü. Sarıkaya'nın bir paylaşımı ise kafaları karıştırmıştı. Ünlü oyuncu, daha önce eski sevgilisi Kerem Bürsin'in de giydiği bornozu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Söz konusu kare, ‘Kerem Bürsin ile barıştı mı?’ sorusunu akıllara getirmişti.

Kerem Bürsinden Cem Yılmaz ile pişti oldunuz cevabı

Sosyal medyada çok konuşulan fotoğraftan sonra Sarıkaya'dan açıklama gelmişti. Güzel oyuncu şöyle konuşmuştu:

Arkadaşlar hakikaten bıktım bu abuk sabuk haberlerden. Bu bir bornoz markası isteyen herkes edinebilir. Daha neler!

"CEM BEY İLE PİŞTİ Mİ OLDUK?"

Kerem Bürsin, geçtiğimiz gün Bebek'te bir mekanda gerçekleşen parti çıkışı objektiflere yansıdı. İçeride Cem Yılmaz ile sohbet eden Bürsin'e, basın mensupları tarafından “Cem Bey ile pişti oldunuz. Serenay Sarıkaya sizden sonra Cem Bey ile birliktelik yaşadı” sorusu yöneltildi.

Kerem Bürsinden Cem Yılmaz ile pişti oldunuz cevabı

Aracının içinde açıklama yapan Bürsin'in, eski sevgilisiyle bir süre aşk yaşayan Cem Yılmaz'a dair sözleri dikkat çekti:

Cem Bey ile pişti mi olduk? Cem Yılmaz ile? Cem Abi ile aramız çok iyi, çok severiz birbirimizi. O yüzden öyle bir sıkıntı yok. Kaç sene öncesinden bahsediyorsunuz lütfen.

CEM YILMAZ'LI PAYLAŞIM

Partide eğlenen Kerem Bürsin; Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya ve Melisa Şenolsun ile pozunu, 10.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

Kerem Bürsinden Cem Yılmaz ile pişti oldunuz cevabı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber