Serenay Sarıkaya Kimdir

Serenay Sarıkaya Kimdir

Serenay Sarıkaya (1 Temmuz 1991, Ankara), Türk oyuncu ve modeldir. Şaşkın adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı. İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın (2006) filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin'in Peri Masalı (2008) dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç'in ardından ikinci oldu ve Türkiye'yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2013) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldı. Dizi ve sinema filmlerinde oynamasının yanı sıra Sarıkaya, reklam filmlerinde de yer aldı ve bazı önemli markaların da reklam yüzü oldu. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dâhil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Serenay Sarıkaya Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.913 serenay sarıkaya kimdir haberi bulunmuştur.
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun yan yana! 'Neden kaçıyorsun ki?'
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun yan yana! 'Neden kaçıyorsun ki?'Geçtiğimiz aylarda magazin gündemi Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun'un yasak ilişki yaşadığı haberiyle çalkalanmıştı. Sevgililer, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Yanyana yürüyen sevgililerden Kenan Tosun, görüntülendiklerini fark edince panik oldu.
8.12.2023Cadde
Cansu Tosun'dan Serenay Sarıkaya cevabı: Görürsem merhabalaşırım!
Cansu Tosun'dan Serenay Sarıkaya cevabı: Görürsem merhabalaşırım!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülenen Cansu Tosun, babası ve Serenay Sarıkaya hakkında konuştu.
6.12.2023Cadde
Gündeme damga vuran düğün!
Gündeme damga vuran düğün!Alina Boz ile yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen, Halas Yatı’nda evlendi.
4.12.2023Cadde
Masterchef All Star'da eleme kuralları değişti! Veda eden isim belli oldu
Masterchef All Star'da eleme kuralları değişti! Veda eden isim belli olduMasterchef All Star'da geri sayım başladı. Son 11 kişinin kaldığı Masterchef'te bir isim daha yarışmaya veda etti. Eleme kurallarının değiştiği Masterchef'te bir kişi hayalleri sona erdi. İşte eleme gecesinde yaşananlar...
4.12.2023Cadde
Altın Kelebek'te ünlülerin şıklık yarışı!
Altın Kelebek'te ünlülerin şıklık yarışı!Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, 49'uncu kez düzenlendi. Sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, kırmızı halıda birbirinden şık kıyafetlerle objektiflere poz verirken, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla da adlarından söz ettirdiler.
3.12.2023Cadde
Alina Boz ile evlenen Umut Evirgen'in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'dan imalı paylaşım
Alina Boz ile evlenen Umut Evirgen'in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'dan imalı paylaşımİşletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Alina Boz, Emirgan'da demirli olan Halas 71 adlı teknede hayatlarını birleştirdi. Umut Evirgen'in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'dan sosyal medya hesabından imalı paylaşım geldi.
3.12.2023Cadde
Umut Evirgen ve Alina Boz'un 'düğün' sessizliği!
Umut Evirgen ve Alina Boz'un 'düğün' sessizliği!Yaz başından beri birlikte olan oyuncu Alina Boz ile işletmeci Umut Evirgen, 'evlilik' haberleriyle magazin gündeminde yer alıyor. Ünlü çift, önceki gün Etiler'de Evirgen'in sahibi olduğu mekana girerken görüntülendi.
30.11.2023Cadde
Alina Boz'dan Umut Evirgen'le 'yüzük'lü paylaşım!
Alina Boz'dan Umut Evirgen'le 'yüzük'lü paylaşım!Yaz başından beri birlikte olan oyuncu Alina Boz ile yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen, Paris’e aşk tazelemeye gitti. Evirgen, sevgilisine dünyanın en romantik şehrinde yüzük taktı.
28.11.2023Cadde
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun birlikte görüntülendi! 'Canım buradan gidelim mi?'
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun birlikte görüntülendi! 'Canım buradan gidelim mi?'Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Seyhan ile Tosun, dün birlikte objektiflere takıldı. Ümran Seyhan'ın yüzü gülerken, Kenan Tosun ise gergindi.
25.11.2023Cadde
Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!
Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun, sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yaptı.
18.11.2023Cadde
Umut Evirgen'den Serenay Sarıkaya önlemi! Artık eli çarpmayacak
Umut Evirgen'den Serenay Sarıkaya önlemi! Artık eli çarpmayacakŞimdilerde Alina Boz ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın iddialı bir karesini beğenmesiyle gündem olmuştu. Boz, konuyla ilgili "Umut'un eli çarpmıştır" açıklamasını yapmıştı. Yaşananların ardından Evirgen'den beklenmedik bir hamle geldi.
13.11.2023Cadde
Babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesi yasak aşk yaşıyor! Cansu Tosun sessizliğini bozdu
Babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesi yasak aşk yaşıyor! Cansu Tosun sessizliğini bozduCansu Tosun, babası Kenan Tosun ile meslektaşı Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın çok konuşulan yasak aşkı hakkında ilk kez açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, annesine ihanet ettiği gerekçesiyle babasıyla artık görüşmediği iddiasına da cevap verdi.
10.11.2023Cadde
Alina Boz'dan Umut Evirgen'in Serenay Sarıkaya beğenisine yanıt!
Alina Boz'dan Umut Evirgen'in Serenay Sarıkaya beğenisine yanıt!İşletmeci Umut Evirgen ile bir süredir birlikte olan ve geçtiğimiz aylarda sevgilisinden Paris'te evlilik teklifi aldığı ve  'Evet' dediği konuşulan Alina Boz önceki gün Levent'te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde Umut Evirgen eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın bir fotoğrafını beğenmişti. Durumu geç de olsa fark eden Evirgen beğenisini geri çekmiş ancak bu durumun sosyal medyada gündem olmasına engel olamamıştı. Boz, konuyla ilgilii sorulara yanıt verdi.
9.11.2023Cadde
Alina Boz ile Umut Evirgen'in nikah tarihi belli oldu
Alina Boz ile Umut Evirgen'in nikah tarihi belli olduAlina Boz, bir süredir ünlü oyuncularla yaşadığı birlikteliklerle gündemden düşmeyen Umut Evirgen ile aşk yaşıyor. Mutlu beraberlikleri devam eden ve evlenecekleri konuşulan çiftin nikah tarihi belli oldu.
8.11.2023Cadde
Eski aşkının beğenisi olay olmuştu! Serenay Sarıkaya'ya Umut Evirgen sorusu
Eski aşkının beğenisi olay olmuştu! Serenay Sarıkaya'ya Umut Evirgen sorusuOyuncu Alina Boz'la evlilik hazırlığı yapan Umut Evirgen, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın Instagram hesabından yayınladığı iddialı pozu beğenmiş, bir saat sonra ise beğenisini kaldırmıştı. Ünlü işletmeciyle ilişkisi sessiz sedasız sona eren Sarıkaya'ya, Evirgen'in sosyal medyada gündem olan hamlesi hatırlatıldı.
7.11.2023Cadde
Yasak aşkları çok konuşulmuştu! Ümran Seyhan ile Kenan Tosun birlikte görüntülendi
Yasak aşkları çok konuşulmuştu! Ümran Seyhan ile Kenan Tosun birlikte görüntülendiSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Seyhan ile Tosun, geçtiğimiz gün birlikte objektiflere takıldı.
24.10.2023Cadde
Ünlülerden İsrail’e tepki!
Ünlülerden İsrail’e tepki!Tanınmış simalar, İsrail’in sivilleri hedef almasına çok sert tepki göstererek, “Katliamı durdurun!” çağrısı yaptı.
19.10.2023Cadde
Aile Devin kimdir? Aile dizisinde Devin karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?
Aile Devin kimdir? Aile dizisinde Devin karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?Show TV ekranında yayımlanan Aile dizisinde Devin karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya'nın hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler araştırılıyor. Dizide insanların hayatlarına dokunmaya çalışan bir psikoloğu canlandıran Devin karakterinin hayatı Aslan'a aşık olmasının ardından tamamen değişir. İşte Aile dizisi Devin karakteri ve ona hayat veren Serenay Sarıkaya hakkında merak edilenler...
10.10.2023Bilgi Rehberi
Eşinin ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!
Eşinin ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı manidar bir paylaşımla gündeme geldi.
10.10.2023Cadde
Alina Boz'dan 'Umut Evirgen için projeleri reddediyor' iddiasına yanıt!
Alina Boz'dan 'Umut Evirgen için projeleri reddediyor' iddiasına yanıt!Alina Boz, Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile ayrıldıktan kısa süre sonra Umut Evirgen'le yeni bir aşka yelken açtı. İkili, önceki gece bir tiyatro oyununun galasına katıldı. Boz, hakkında çıkan "Umut Evirgen ile zaman geçirmek için proje tekliflerini reddediyor" iddiasına cevap verdi.
10.10.2023Cadde
Serenay Sarıkaya'ya annesi Ümran Seyhan'ın yasak aşkı soruldu!
Serenay Sarıkaya'ya annesi Ümran Seyhan'ın yasak aşkı soruldu!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasından beri sessizliğini koruyan Sarıkaya, geçtiğimiz gün Etiler'de kameralara yansıdı. Güzel oyuncu, annesiyle ilgili sorulardan kaçamadı.
9.10.2023Cadde
Umut Evirgen ile Alina Boz'a evlilik sorusu!
Umut Evirgen ile Alina Boz'a evlilik sorusu!Oyuncu Alina Boz, Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le yeni bir aşka yelken açtı. İkili, önceki gece bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Ünlü çift, evlilik sorularından kaçamadı.
9.10.2023Cadde
Alina Boz ile Umut Evirgen evlilik yolunda, Mithat Can Özer inzivada!
Alina Boz ile Umut Evirgen evlilik yolunda, Mithat Can Özer inzivada!Oyuncu Alina Boz (25), 'Minik Serçe' Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le (41) dört yıllık birlikteliğine nokta koyduktan kısa süre sonra adı birçok ünlü ile aşk dedikodusuna karışan yönetmen Umut Evirgen'le (33) yeni bir ilişkiye yelken açtı. İkilinin evlilik yolunda olduğu konuşulurken, Özer'in ise inzivaya çekildiği öne sürüldü.
8.10.2023Cadde
Seren Serengil: Arkadaşının kocasına bakmak bizim defterimizde yok!
Seren Serengil: Arkadaşının kocasına bakmak bizim defterimizde yok!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın, Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile aşk yaşaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Önceki gün sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile görüntülenen Seren Serengil, çok konuşulan yasak aşkla ilgili düşüncelerini paylaştı.
4.10.2023Cadde
AİLE OYUNCULARI KİMLER? 📺 Aile bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? Aile dizisi yeni sezon oyuncu kadrosu-karakterleri
AİLE OYUNCULARI KİMLER? 📺 Aile bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? Aile dizisi yeni sezon oyuncu kadrosu-karakterleriAile dizisi oyuncuları ve yeni sezon tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. İzleyiciler, "Aile bu akşam var mı, yeni sezon ne zaman?" sorularının cevaplarını araştırıyorlar. İşte Aile dizisi oyuncuları ve karakterleri...
3.10.2023Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Serenay Sarıkaya Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.