Geri Dön

'Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla atv'de ekranlara gelen bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde, "Tıp tarihindeki en ağır insan kaç kiloydu?" sorusu gündem oldu. İşte sorunun doğru cevabı ve yarışmacının verdiği yanıt...

'Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru!

'Kim Milyoner Olmak İster?', 3 Aralık Cuma akşamı yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Aslen Erzincanlı olan, yarışmaya İstanbul’dan katılan Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu Elif Ünsal, "Guinness Dünya Rekorlarına göre tıp tarihindeki en ağır insan kaç kiloydu?" sorusunda zorlandı.

'ÇİFT CEVAP' DA YETMEDİ!
50 bin TL değerindeki sorunun şıkları arasında; 635, 735, 835 ve 935 yer alıyordu. 'Çift cevap joker hakkı'nı kullanan yarışmacı, ilk olarak 835 kg., daha sonra 735 kg. yanıtını verdi. Sorunun doğru cevabı ise 635 kiloydu.

Kim Milyoner Olmak İstere damga vuran soru

Soru ve cevabı, hem stüdyoda bulunan seyirciler ve ekran başındaki izleyicileri şaşırttı, hem de sosyal medyada gündem oldu.

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber