Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

Kenan İmirzalıoğlu (d. 18 Haziran 1974, Balâ, Ankara), Türk oyuncu, sunucu ve eski mankendir. Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. Baba adı Mustafa, Anne adı ise Yıldız'dır. Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşadı. Aslen Türkmen'dir. Soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Ankara Çankaya Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu. Yüksek öğrenimini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı. Annesi Yıldız İmirzalıoğlu, Balâ ilçesine yakın bir ilçe olan Kırıkkale ilinin Keskin ilçesinin İğdebeli köyünden olup, Derviş İmirzalıoğlu adında bir ağabeyi, Zübeyde Yasemin İmirzalıoğlu adında bir ablası vardır. Kenan İmirzalıoğlu'nun ataları boy beyliğinden gelmektedir. 1690-1691 yıllarında celali isyanları sebebiyle asıl yurtları Erzurum Horasan'dan göç ederek Balâ havalisine yerleşmişlerdir. Ataları Balâ ilçesini ve Üçem köyünü kuran ailedir. Aile büyüklerinin Osmanlı devleti ile teması ve kayıtları bulunmaktadır. Kenan İmirzalıoğlu'nun Dedeleri 26 Aralık 1919'da Mustafa Kemal Atatürk'ü Ankara'ya gelişinde Balâ'da karşılamış, bir gece evlerinde ağırlamış ve bu ailenin fikirlerini almıştır. Ve Eski Ankara Milletvekili İbrahim İmirzalıoğlu Kenan İmirzalıoğlu'nun amcasıdır. 1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World (Dünyanın En İyi Erkek Mankeni) olmuştur. Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır. 2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol. 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır. Ezel tüm Türkiye çapında ünlü olmuştur. 2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile başrollerini paylaştığı Uzun Hikâye adlı Sinema Filminde oynamıştır. 2012'de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamıştır. Bu dizide "Mahir Kara" karakterini canlandırmıştır. 20 Mart 2018 tarihinde Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı tarih dizisinde Fatih Sultan Mehmed'i canlandırmıştır. 2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.982 kenan imirzalioglu haberi bulunmuştur.
Sinem Kobal'ın ev haline beğeni yağmuru
Sinem Kobal'ın ev haline beğeni yağmuruKenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren ve bu evlilikten Lalin isminde bir çocuğu olan oyuncu Sinem Kobal, zamanının büyük bir kısmını ailesiyle geçiriyor.
17.04.2021Cadde
Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir, gerçek adı nedir? Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında?
Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir, gerçek adı nedir? Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında?Kırmızı Oda Vahit karakteri diziye damga vuran karakterler arasında yer alıyor. Zafer'in babası Vahit Karahanoğlu karakterini ünlü oyuncu Uğur Yücel canlandırıyor. Yücel'in yaşamı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kırmızı Oda Vahit karakterini canlandıran Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında?
16.04.2021Cadde
Milliyet'te Haftanın Özeti (16 Nisan 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (16 Nisan 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
16.04.2021Haberler
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal’ın kızları Lalin göründü
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal’ın kızları Lalin göründüOyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal, altı aylık kızları Lalin'le Boğaz keyfi yaptı. Çiftin kızları, ilk kez objektiflere takıldı
15.04.2021Cadde
İşte Lalin bebek
İşte Lalin bebekSinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı aylık kızları Lalin’le Boğaz keyfi yaptı. Çiftin kızları, ilk kez objektiflere takıldı
15.04.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu: Bakıcıdan değil, sizden korkuyorum!
Kenan İmirzalıoğlu: Bakıcıdan değil, sizden korkuyorum!Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal'la mutlu bir evliliği olan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler’deki bir kuaför salonundan çıkarken görüntülendi.
15.04.2021Cadde
Sinem Kobal: Hediye değil ihtiyaç!
Sinem Kobal: Hediye değil ihtiyaç!Kenan İmirzalıoğlu (46) ve Sinem Kobal’ın (33) kızları Lalin geçen ekimde dünyaya gelmişti. Şu sıralar anne olmanın keyfini çıkaran Sinem Kobal, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
12.04.2021Cadde
Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Yücel dizileri, filmleri nelerdir? İşte biyografisi...
Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Yücel dizileri, filmleri nelerdir? İşte biyografisi...Başarılı oyunculuğuyla tanınan Uğur Yücel, TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda adlı diziye konuk oluyor. Vahit Karahanoğlu karakterini canlandıracak olan Uğur Yücel kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Uğur Yücel diziler ve filmleri nelerdir? İşte Uğur Yücel biyografisi haberimizde...
9.04.2021Cadde
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru!
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de yine heyecan dolu anlar yaşandı. Yarışmacılara yöneltilen sorular bazısını sevindirirken bazısını da üzdü. Bir yarışmacıya sorulan "Hangi adı taşıyan sadece bir Osmanlı padişahı vardır?" sorusu birçok kişi tarafından araştırıldı. İşte birçok kişi tarafından araştırılan Osmanlı Devleti sorusunun cevabı...
28.03.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (26 Mart 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (26 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
26.03.2021Magazin
Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı tutmadı!
Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı tutmadı!İki araçla Fulya'daki hastaneye gelen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı film senaryolarını aratmadı.
26.03.2021Cadde
Acil kaçış planı
Acil kaçış planıKenan İmirzalıoğlu Fulya’daki bir hastaneye öğle saatlerinde girip, iki saat sonra Acil Servis kapısından çıktı.
26.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu'dan 'Bodrum' açıklaması
Kenan İmirzalıoğlu'dan 'Bodrum' açıklamasıKenan İmirzalıoğlu, önceki gün Ulus’taki bir mekana girerken görüntülendi. Çeşme'deki 700 bin TL’lik ev kirasını fazla bulduğu için rotayı Bodrum’a döndürdüğü iddiaları hakkında konuşan oyuncu, sunuculuğunu yaptığı 'Kim Milyoner Olmak İster' ile ilgili soruyu da yanıtladı.
21.03.2021Cadde
‘Tarihe merakım  çok fazla’
‘Tarihe merakım çok fazla’Kenan İmirzalıoğlu, insanlık tarihine meraklı olduğunu söyledi.
21.03.2021Cadde
Sinem Kobal'ın kumsal pozuna beğeni yağdı
Sinem Kobal'ın kumsal pozuna beğeni yağdıKenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandıran Sinem Kobal, Instagram'dan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncunun siyah-beyaz sahil pozuna beğeni yağdı.
19.03.2021Cadde
Online kız istedi
Online kız istediKenan İmirzalıoğlu, Türk Telekom’un evlere sunduğu internet hizmetinin yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti.
18.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu kendine tarih hocası arıyor
Kenan İmirzalıoğlu kendine tarih hocası arıyorSunduğu bilgi yarışmasında genel kültürüyle göz dolduran oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 'eğitimin yaşı yok' dedi ve tarih dersi almak için kolları sıvadı.
17.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin tatil kararsızlığı
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin tatil kararsızlığıKenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, geçtiğimiz yıl yaz aylarını Marmaris Selimiye'de geçirmişti. Bu yıl da aynı yere gitmeyi planlayan çift, pandemide artan kiralardan nasibini aldı. İkili, sezonluk kira için 700 bin TL isteyen ev sahibinin teklifi karşısında kararsız kaldı.
11.03.2021Cadde
Sinem Kobal'dan  Burçin Terzioğlu'na doğum günü kutlaması
Sinem Kobal'dan Burçin Terzioğlu'na doğum günü kutlamasıOyuncu Sinen Kobal, 41 yaşına basan yakın dostu Burçin Terzioğlu'nun doğum gününü sosyal medyadan arka arkaya paylaştığı fotoğraflarla kutladı.
10.03.2021Cadde
'Kurtlar Vadisi Kaos dizisi başlayacak mı?'
'Kurtlar Vadisi Kaos dizisi başlayacak mı?'Önce 'Savcı Leyla' karakteriyle tanınan Çiğdem Batur, ardından Kenan İmirzalıoğlu'nun açıklamalarına rağmen Necati Şaşmaz ve 'Kurtlar Vadisi Kaos' ile ilgili haberler devam ediyor. Peki ‘Kurtlar Vadisi’ fanlarının beklentisi gerçeği yansıtıyor mu? İşte detaylar...
6.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu'dan sosyal medya uyarısı
Kenan İmirzalıoğlu'dan sosyal medya uyarısıOyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir’de meslektaşı Ahmet Mümtaz Taylan’la buluştu.
4.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu: Oyunculuğu bırakmadım!
Kenan İmirzalıoğlu: Oyunculuğu bırakmadım!Ekim 2020'de eşi Sinem Kobal ile birlikte bebekleri Lalin'i kucağın alan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Cihangir'de bir arkadaşının plak dükkanının önünde görüntülendi.
3.03.2021Cadde
Sinem Kobal'ın fit haline beğeni yağdı
Sinem Kobal'ın fit haline beğeni yağdıKenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandıran Sinem Kobal, spor tarzını konuşturduğu yeni pozlarıyla sosyal medyada ilgi gördü. Doğum sonrası verdiği kilolar ile oldukça fit görünen ünlü oyuncu, spor şıklığıyla beğeni topladı.
2.03.2021Cadde
Kenan İmirzalıoğlu: İhtiyaç duymuyorum!
Kenan İmirzalıoğlu: İhtiyaç duymuyorum!Fulya'da objektiflere yansıyan oyuncu Kenan Ev aldıkları ve yazın Bodrum'a taşınacakları yönündeki haberlere açıklık getiren İmirzalıoğlu, sosyal medya sorusunu da cevapladı.
26.02.2021Cadde
Toygar Işıklı'dan 'Ezel' itirafı!
Toygar Işıklı'dan 'Ezel' itirafı!Yayınlandığı döneme damga vuran 'Ezel' dizisinin müziklerini hazırlayan Toygar Işıklı, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal medyada gündem oldu.
21.02.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Kenan İmirzalıoğluSinem Kobalmagazincaddeünlüler dünyası

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.