Geri Dön

Kim şık, kim rüküş?

Kim şık, kim rüküş?

PINAR DENİZ - 2/10

Kim şık, kim rüküşPantolonun kesimi ve rengi yakışmamış. Vücuduna uygun bir parça değil. Abiye bluzla kombin yapması da çok yanlış. Ayakkabılar olmamış.

MELİS SEZEN - 6 /10

Kim şık, kim rüküşTulumu beğendim. Rengi de yakışmış. Beyaz botlarla tarzını tamamlamış. Saç-makyaj sade... Spor ve şık görünüyor.

BÜLENT SERTTAŞ - 6 /10

Kim şık, kim rüküşKombin güzel, vücut tipine göre doğru seçim... Trençkot yakışmış. Ayakkabıları beğendim. Sadece pantolonun boyu daha kısa olmalıydı.

BEREN SAAT - 4/10

Kim şık, kim rüküşElbise yakışmış, rengi de güzel ama ayakkabı seçimi yanlış. Elbisenin tonlarında ya da beyaz tek bant ayakkabılar tercih edebilirdi.

EBRU ŞALLI - 4 / 10

Kim şık, kim rüküşDeri pantolon, ayakkabılar ve ceket güzel ama bluz olmamış. İnce, beyaz ya da siyah bir parça tercih edebilirdi.

ELÇİN SANGU - 5/10

Kim şık, kim rüküşBarok tarzındaki gömlek ve deri pantolonla tarzını tamamlamış. Botlar ve çanta uyumlu. Makyajını ve saç modelini de beğendim.

İbrahim Büyükak, Murat Dalkılıç'ı tiye aldıŞarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından dans ettiği anları takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu İbrahim Büyükak, yakın arkadaşının dansını taklit etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet