Geri Dön

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattı

Türk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı Yumlu’nun koronavirüse yakalandığını söyledi. Ünlü şarkıcı, endişeli ve korku dolu geçtiğini söylediği süreci anlattı.

Nilüfer, videoda; “İki gün boyunca 4 saat aynı araçtaydık. Otelde aynı odada kaldık. Evde de dip dibeydik. 2 doz aşı oldum. O sayede korunduğumu düşünüyorum. Kızımın ise 7 günlük karantinanın sonunda testi negatif çıktı" ifadelerini kullandı.

KIZINA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
Nilüfer, 1999 yılında evlat edindiği Ayşe Nazlı'ya gözü gibi bakıyor. Zaman zaman kızıyla fotoğraflarını yayınlayan ünlü şarkıcının paylaşımlarına beğeni yağıyor.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber