Geri Dön

Kubilay Aka: Halı sahadan da arkadaşım olur

Kubilay Aka, geçtiğimiz haziran ayında final yapan 'Çukur' dizisinde birlikte rol aldığı Erkan Kolçak Köstendil'in '12 Numaralı Adam' oyununu bir yıl sonra yeniden izledi.

Kubilay Aka: Halı sahadan da arkadaşım olur

Erkan Kolçak Köstendil'in önceki akşam Zorlu PSM'de sahnelediği '12 Numaralı Adam' adlı tek kişilik oyuna, eşi Cansu Tosun oğlu Marsel ile katıldı.

Sade bir kıyafet tercih eden Cansu Tosun, basın mensuplarına, yanında oğlu olduğu için "Daha sonra konuşuruz" dedi.

Kubilay Aka: Halı sahadan da arkadaşım olur

"FUTBOLA BERABER GÖNÜL VERDİK"
Geceye katılan bir diğer isim Kubilay Aka'ydı. Daha önce aynı dizi beraber oynayan oyuncu, arkadaşına desteğe geldiğini söyledi. Oyuncu, "Futbola beraber gönül verdik. Kendisi halı sahadan da arkadaşım olur. Bu oyunu bir yıl önce izlemiştim, tekrar tazelemek istedim" açıklamasını yaptı.

Muhabirlerin "Siz neler yapıyorsunuz? sorusuna Aka, "Bu aralar dinleniyorum. Projeler geliyor, okuyorum. İçime sinen bir şey olursa tabii ki oynamak isterim. Şu sıralar sadece dinleniyorum" ifadelerini kullandı. 

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber