Cansu Tosun

Cansu Tosun

Almanya doğumlu Türk dizi oyuncusu. HayatıCansu Tosun, 1988 yılında Almanya'da doğdu. Alman Operasın'da 13 yıl bale eğitimi aldı ve profesyonel fotomodellik yaptı. Türkiye'de oyunculuk hayatına TRT 1 kanalında başladı. 2011 - 2012 yıllarda yayımlanan Küçuk Hanımefendi adlı dizide Neriman rolüyle tanındı. 2012 yılında Kanal D de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde Zehra karakterini canlandırdı. Daha sonra oyuncu 2013 yılında başlayan Refik Halit Karay'ın 1954 tarihli Bugünün Saraylısı adlı romanından esinlenilen dizide başrol karakteri Ayşen'e can vermeye başladı. DizilerKüçük Hanımefendi - 2011 - 2012Kayıp Şehir - 2012 - 2013Bugünün Saraylısı - 2013İksir - 2013

Cansu Tosun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 282 cansu tosun haberi bulunmuştur.
Dansa devam
Dansa devamCansu Tosun, uzun yıllardır devam ettiği ve hamilelik sürecinde ara verdiği dans derslerine yeniden başladı.
9.04.2021Cadde
Caz keyfi
Caz keyfiCansu Tosun ve oğlu Marsel, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.
5.03.2021Cadde
Cansu Tosun: Marsel'le alışverişe çıktık
Cansu Tosun: Marsel'le alışverişe çıktıkEkranların güzel oyuncusu Cansu Tosun, oğlu Marsel ile birlikte Zorlu AVM'de görüntülendi.
26.02.2021Cadde
Erkan Kolçak Köstendil: Muhabbetteyiz
Erkan Kolçak Köstendil: MuhabbetteyizOyuncu Erkan Kolçak Köstendil, yedi aylık oğlu Marsel ile birlikte objektif karşısına geçti.
25.02.2021Cadde
Çalışmasına  engel yok
Çalışmasına engel yokCansu Tosun, 7.5 aylık oğlu Marsel ile Nişantaşı City’s’deydi.
21.02.2021Cadde
Cansu Tosun'un 'dadı' kararı!
Cansu Tosun'un 'dadı' kararı!Kendisi gibi oyuncu olan Erkan Koçak Köstendil ile mutlu bir evlilik sürdüren Cansu Tosun, oğlu Marsel ile Nişantaşı City's'de görüntülendi.
20.02.2021Cadde
Gökçe Bahadır, Marsel'i kucağından indirmedi
Gökçe Bahadır, Marsel'i kucağından indirmediOyuncu Gökçe Bahadır, 2013 yılında ‘Kayıp Şehir’ dizisinde birlikte oynadıktan sonra yakın arkadaş olduğu Cansu Tosun ile eşi Erkan Kolçak Köstendil’e misafirliğe gitti.
15.02.2021Cadde
Sevgi dolu kareler
Sevgi dolu karelerÜnlü isimler, Sevgililer Günü’nü renkli fotoğraflarla kutladı.
15.02.2021Cadde
Artist Marsel
Artist MarselCansu Tosun, yedi aylık oğlu Marsel’le fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.
9.02.2021Cadde
Cansu Tosun'dan anne-oğul pozu
Cansu Tosun'dan anne-oğul pozuGeçtiğimiz temmuz ayında Marsel'i kucağına alan oyuncu Cansu Tosun, oğlu ile yeni pozunu paylaştı.
8.02.2021Cadde
Şan ve dans  dersi alıyor
Şan ve dans dersi alıyorOğlu Marsel’i yedi ay önce kucağına alan Cansu Tosun, setleri özlediğini söyledi.
7.02.2021Cadde
Cansu Tosun: Ben de çok özledim
Cansu Tosun: Ben de çok özledimKendisi gibi oyuncu olan eşi Erkan Kolçak Köstendil ile oğulları Marsel'i yedi ay önce kucağına alan Cansu Tosun, setleri özlediğini söyledi.
6.02.2021Cadde
Erkan Kolçak Köstendil: Kıvanç Tatlıtuğ ile hiç husumet yaşanır mı?
Erkan Kolçak Köstendil: Kıvanç Tatlıtuğ ile hiç husumet yaşanır mı?Oyuncu çift Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, oğulları Marsel'le birlikte Beyoğlu'nda görüntülendi. Köstendil, Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili aralarında husumet olduğu söylentilerine açıklık getirdi.
28.01.2021Cadde
Cansu Tosun'dan Marsel paylaşımı
Cansu Tosun'dan Marsel paylaşımıMeslektaşı Erkan Kolçak Köstendil ile evli olan oyuncu Cansu Tosun, İstanbul'da etkili olan kar yağışının ardından oğlu Marsel'in camdan dışarıyı izlediği anı paylaştı.
20.01.2021Cadde
Ünlülerin kar heyecanı
Ünlülerin kar heyecanıİstanbul'da etkili olan kar yağışını büyük bir mutlulukla karşılayan televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimleri, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.
17.01.2021Cadde
Evden renkli fotoğraflar
Evden renkli fotoğraflarÜnlü isimler, tüm dünyada olduğu gibi 2021’i evinde karşıladı. Sanatçılar, çektirdiği renkli kareleri sosyal medya hesaplarından paylaştı
2.01.2021Cadde
Cansu Tosun-Erkan Kolçak Köstendil oğullarını karavanda büyütecek
Cansu Tosun-Erkan Kolçak Köstendil oğullarını karavanda büyütecekOyuncu çift Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, oğulları Marsel doğduktan sonra sakin ve doğal bir yaşam sürmek istedi.
1.12.2020Cadde
Cansu Tosun ile eşi Erkan Kolçak Köstendil'den aşk pozu
Cansu Tosun ile eşi Erkan Kolçak Köstendil'den aşk pozuCansu Tosun, kendisi gibi oyuncu olan eşi Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Tosun, paylaşımına " Kış güneşi" notunu düştü.
23.11.2020Cadde
Mutlu aile fotoğrafı
Mutlu aile fotoğrafıErkan Kolçak Köstendil, dün sosyal medya hesabından paylaştığı aile fotoğrafıyla takipçilerinin gönlünü fethetti.
15.11.2020Cadde
Erkan Kolçak Köstendil'den aile pozu
Erkan Kolçak Köstendil'den aile pozuKendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun'la evli olan Erkan Kolçak Köstendil, Instagram hesabından aile fotoğrafı yayınladı.
14.11.2020Cadde
Erkan Kolçak Köstendil: Yalan dünya her şey bomboş
Erkan Kolçak Köstendil: Yalan dünya her şey bomboşOyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Instagram hesabından oğlu Marsel ile fotoğrafını paylaştı.
22.10.2020Cadde
Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil'in üçüncü ay paylaşımı
Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil'in üçüncü ay paylaşımıOyuncu Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çiftinin oğlu Marsel 3 aylık oldu. Çift, oğulları Marsel ve köpekleriyle objektiflere renkli pozlar verdi.
15.10.2020Cadde
Cansu Tosun'dan Marsel'li paylaşım
Cansu Tosun'dan Marsel'li paylaşımOyuncu Cansu Tosun, iki aylık oğlu Marsel ile spor yaparken çekilen pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.
4.10.2020Cadde
Cansu Tosun'un doğum kilolarından kurtulma yöntemi
Cansu Tosun'un doğum kilolarından kurtulma yöntemiErkan Kolçak Köstendil'in kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun, doğumun ardından verdiği kilolarla dikkat çekti. Tosun, streç film ile hızlı bir şekilde zayıfladığını söyledi.
23.09.2020Cadde
Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun'un oğulları Marsel suda doğmuş
Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun'un oğulları Marsel suda doğmuşİki yıldır evli olan Erkan Kolçak Köstendil-Cansu Tosun çiftinin oğulları Marsel'in suda doğduğu, Doktor Yusuf Olgaç'ın yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.
20.09.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Cansu TosunErkan Kolçak Köstendilcaddemagazinoyuncu

Cansu Tosun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.