Cadde Kubilay Aka, Miray Daner'le pişti olmuştu! 'Keşkem yok'

Kubilay Aka, Miray Daner'le pişti olmuştu! 'Keşkem yok'

09.06.2023 - 07:10 | Son Güncellenme:

Oyuncu Miray Daner ile meslektaşı Kubilay Aka, son olarak Aka’nın Daner’i aldatması iddiasıyla ilişkilerini sonlandırmıştı. Geçtiğimiz hafta bir etkinlikte eski sevgilisi ve aynı zamanda meslektaşı Miray Daner ile bir pişti yaşayan Aka, konuyla ilgili konuştu.

Kubilay Aka, Miray Danerle pişti olmuştu Keşkem yok

Bir markanın kadın ve erkek saç bakım ihtiyaçlarına özel tasarlanan serileri, marka yüzleri Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka ev sahipliğinde özel bir davetle kutlandı.

Haberin Devamı

Maslak'ta gerçekleşen bu özel geceye aralarında Mert Yazıcıoğlu, Hazar Ergüçlü, Anıl Altan, Burak Yörük, Serkan Çayoğlu, Fulya Zenginer, Serhan Onat, Melisa Doğu, Seda Akman, Cemal Can Cansever, Merve Sevi, Yiğit Koçak, Zeynep Sever Demirel, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Doğuş Çabakçor, Meriç Küçük, Mina Ceran, Ogeday Girişken, Yiğit Dikmen ve Oben Budak’ın de bulunduğu moda, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

"SIK SIK GÖRÜŞÜYORUZ"

Muhabirlerin sorularına yanıt veren Kubilay Aka, Dilan Çiçek Deniz ile ilgili, "Biz birlikte projemizi yaptıktan sonra ayrılmadık ya. Aynı ajanstayız zaten. Sık sık görüşüyoruz o yüzden" dedi.

Kubilay Aka, Miray Danerle pişti olmuştu Keşkem yok

"AYARLAMA İŞİNİ BEN YAPMADIM"

Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu çiftinin ikisiyle de çok yakın arkadaş olan Aka, çiftin yaşadığı ilişki hakkında da konuştu. Kubilay Aka, "Çok seviyorum Mert'i. İki yakın arkadaşımın birlikte olması beni çok mutlu ediyor. Birlikte güzel vakit geçirdiklerine eminim. Birbirlerine saygı duyan çiftler nadirdir. Onlar bunun örneği. Ayarlama işini ben yapmadım ya. Hiç kimsenin de ayarlamasını ben yapmadım. Evde oturup şunu şuna ayarlıyayım diye düşünmüyorum. Kendileri tanışıp, mutlu bir yola çıkmışlar" dedi.

Kubilay Aka, Miray Danerle pişti olmuştu Keşkem yok

Haberin Devamı

"MEDENİ İNSANLARIZ"

Geçtiğimiz hafta bir etkinlikte eski sevgilisi ve aynı zamanda meslektaşı Miray Daner ile bir pişti yaşayan Aka, konuyla ilgili şöyle konuştu:

Ben görmedim. Görsem de bu pişti olmazdı. Medeni insanlarız sonuçta öyle bir şey olamaz. Görmüyorum hiç kendisini de. Ben çok mutluyum hayatımdan keşkem yok hiç.

Kubilay Aka, Miray Danerle pişti olmuştu Keşkem yok

"TEKLİF GELİRSE BAKARIZ"

Aka, "Bir proje teklif gelse birlikte rol alır mısınız?" sorusuna ise kararsız bir şekilde, "Eee... Ona teklif gelirse bakarız ya" diyerek gülümsedi.