Geri Dön

Küçük Esnaf oyuncuları kim, konusu nedir? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi?

Yerli komedi filmi Küçük Esnaf, televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Filmde kendi halinde yaşayan iki kişinin başında gelenler anlatılıyor. Küçük Esnaf filmi oyuncu kadrosunda BKM'den sevilen isimler yer alıyor.

Küçük Esnaf oyuncuları kim, konusu nedir? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi?

Küçük Esnaf filmi, 2016 yılında vizyona çıktı. Filmin yönetmenliğini Bedran Güzel yaparken başrol ve senaristleri ise İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak oluyor. Mütevazı bir esnafın başına gelen hayli büyük sorunlar izleyici karşısına çıkıyor. İşte, Küçük Esnaf filmi detayları...

KÜÇÜK ESNAF KONUSU

Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Babasının mafyadan aldığı borç para vefatından sonra miras olarak oğlu Berhudar'a kalır. Parayı toparlamaya çalışırken hesaplanmayan olayların arkası kesilmez. Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Film küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını konu almakta.

KÜÇÜK ESNAF FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Komedi filmi Küçük Esnaf’ın çekimler İstanbul/Kadırga, Samatya ve Ağva’nın sokaklarında gerçekleştirildi.

KÜÇÜK ESNAF OYUNCULARI

İbrahim Büyükak – Berhudar Bakır
Zeynep Koçak – Avukat Ezel
Cengiz Bozkurt – Fahrettin
Cezmi Baskın – Hüseyin
Gupse Özay – Burcu
Ünal Yeter – Salih
Olgun Toker – Oktay
Beyti Engin – Dalyan
Erdal Tosun – Haydar
Kaan Yılmaz – Caner
Hasan Aslan Giray – Taksici
Kadir Polatçı – Bekir
Ahmet Arslan – Kamil

 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber