Geri Dön

Liam'a yenge desteği

İspanyol oyuncu Elsa Pataky, Miley Cyrus ile boşanma aşamasındaki kayınbiraderi Liam Hemsworth için, “Her şeyin en iyisine layık” dedi

Liam'a yenge desteği

Elsa Pataky, eşi Chris Hemsworth’ün kardeşi Liam Hemsworth’ün boşanma aşamasında olduğu Miley Cyrus ile ilgili çarpıcı göndermelerde bulundu. Hola! dergisine konuşan oyuncu, kayınbiraderinin daha iyilerini hak ettiğini düşündüğünü belirterek, “Yaklaşık 10 yılını verdiği bir ilişkinin ardından, elbette üzgün ama gayet güzel şekilde üstesinden geliyor. O güçlü bir adam ve her şeyin en iyisine layık” dedi.
43 yaşındaki Pataky, “Ailesi olarak her zaman onun arkasındayız. Liam, aradığı gücü kardeşinde buluyor ve sürekli birlikte vakit geçiriyorlar”
şeklinde konuştu. Cyrus ile Hemsworth, iki yıllık ilişkinin ardından 2012’de nişanlanmış, bir yıl sonra ayrılmış, 2016’da tekrar barışmış ve Aralık 2018’de evlenmişti. Sekiz ay sonra boşanma kararı alan ikiliden Cyrus şu sıralar Cody Simpson ile birlikte...

Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşımSosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet