Geri Dön

Londra'ya tatile giden Safiye Soyman: Seda'yı çok özlüyorum

Şimdilerde Londra tatilinde olan Safiye Soyman; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen “teve2 Magazin Masası” programına telefonla bağladı. Yanında Seda Sayan olmadan ilk kez İngiltere'ye gittiğini dile getiren ünlü şarkıcı, yakın dostuna olan özlemini anlattı.

Geçtiğimiz günlerde Londra'ya giden ve tatiline devam eden Safiye Soyman; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen programı "teve2 Magazin Masası"na telefonla bağladı. 

Yakın arkadaşı Seda Sayan olmadan ilk kez Londra’ya tatile giden Safiye Soyman, dostu yanında olmadığı için onu çok özlediğini belirterek “Seda Sayan’la günde 3-4 kez görüntülü konuşuyoruz” dedi.

"AYAKKABI DEĞİL AMA ÇANTADA İMİTASYON ÜRÜN KULLANIYORUM"
Londra’nın dünyaca ünlü markalarını buluşturan bir alışveriş merkezinde alışverişe çıkan Safiye Soyman, ayakkabı fiyatlarını görünce; 'çakma ayakkabı' polemiğine de dahil oldu.

Soyman, “Ayakkabıda tercih etmem ama ne yalan söyleyeyim çantada imitasyon ürün kullanıyorum” diyerek bir de itirafta bulundu. Ünlü isim, sözlerine; "Şimdi çok pahalandı, zamanında aldıklarımı giyiyorum. Çoğu zaman da para vermiyorum, sponsorlarımız yolluyor" diye devam etti.

İngilizce konusunda sıkıntı yaşamadığını söyleyen Soyman, "Zaten burada beni misafir eden arkadaşım İngilizce biliyor. Pek de evden çıkmadığımız için sorun olmadı. Geçen kahve isterken 'I am coffee' (Ben kahveyim) dedim, kız karşımda gülmekten kırıldı" diye konuştu.

Londraya tatile giden Safiye Soyman: Sedayı çok özlüyorum

"DÖNDÜĞÜMDE KONUK OLARAK GELİRİM"
Londra'dayken hayat arkadaşı Faik Öztürk'ü de çok özlediğini söyleyen Safiye Soyman, döndüğünde; “teve2 Magazin Masası” programının canlı yayınına konuk olarak geleceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber