Geri Dön

Mabel Matiz takipçilerini geçmişe götürdü

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Mabel Matiz, zaman zaman yıllar önce çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü şarkıcı, son olarak tam 16 yıl önce Edirnekapı Öğrenci Yurdu'nda çekilen karesini Instagram'dan yayınladı.

Mabel Matiz takipçilerini geçmişe götürdü

Şarkıcı Mabel Matiz, 2005 yılında kaldığı 'Edirnekapı Öğrenci Yurdu'nda çekilen fotoğrafını Instagram'da takipçileriyle paylaştı. Matiz, fotoğrafın altına "Fotoğrafta, kendi şarkılarını henüz yazmaya başlamış bir Mabel, yurt bahçesinde kankalarına çalıp söylüyor. " notunu düştü.

Ünlü şarkıcı, Duman grubuna ait 'Kırmış Kalbini' şarkısının sözlerini de yazdı:
“Yolun ardına bakmadık
 Yorulmadık
 Bak hâlâ burdayız
 Belki delirdik, de belirdik
 Bak hâlâ burdayız
 Biz neler içtik, neler yedik
 Bak hâlâ burdayız
 Sen hiç üzülme, hiç ağlama
 Bak hâlâ burdayız”

Mabel Matiz takipçilerini geçmişe götürdü

"KALİTELİ SERSERİLERDİK"
Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda da İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Fakültesi yıllarından kalma bir fotoğrafını paylaşmıştı. Kıvırcık saçıyla dikkat çeken Matiz, “Kaliteli serserilerdik” demişti.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber