Geri Dön

Madonna'nın kızı annesinin izinden gidiyor! Büyük benzerlik 'pes' dedirtti

Madonna'nın 25 yaşındaki kızı Lourdes Leon, dünyaca ünlü bir kozmetik markasının reklamında modellik yaptı. Reklamda giydiği kıyafet ve verdiği pozlarla annesine olan benzerliği ise çok konuşuldu.

Madonna'nın kızı annesinin izinden gidiyor! Büyük benzerlik 'pes' dedirtti

Milliyet.com.tr - 25 yaşındaki Lourdes Leon, dünyaca ünlü şarkıcı Madonna'nın en büyük kızı ve dönem dönem birlikte davetlerde boy gösteren anne-kız birbirlerine olan benzerlikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Hatta kısa bir süre önce filmi çekilmesi planlanan Madonna'nın gençliğini kızının canlandırması bile konuşulmuştu. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanan Lourdes Leon de geçtiğimiz günlerde, içerisinde Megan Thee Stallion, Bella Hadid, Shalom Harlow ve Amber Valletta gibi isimlerin de olduğu dünyaca ünlü bir kozmetik markasının reklam projesinde yer aldı.

Madonnanın kızı annesinin izinden gidiyor Büyük benzerlik pes dedirtti

ANNESİNİ ANIMSATTI

Klipte 25 yaşındaki model kameralara fildişi renginde bir elbisesi, topuklu ayakkabıları ve devasa büyüklükteki siyah halka küpeleriyle yansıdı. Kişisel sosyal medya hesabından reklam videosunu yayınlayan Lourdes Leon'un klipte giydiği kıyafetin 90'lı yıllarda annesinin sahnede kullandığı bir kostüme çok benzediği de görüldü. Beline kadar uzanan upuzun siyah saçlarıyla bir limuzinin üzerinde poz veren Lourdes Leon takipçileri tarafından büyük ilgi topladı.

Madonnanın kızı annesinin izinden gidiyor Büyük benzerlik pes dedirtti

Madonna 1990 yılında çıktığı üçüncü konser turnesi 'Blonde Ambition World Tour'da bu kıyafeti tercih etmişti. Madonna'nın yıllar sonra kızına da ilham olduğunu düşünülüyor.

'KENDİ EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜM VAR'

Bu tür işler sayesinde finansal özgürlüğünü elde ettiğinden bahseden Lourdes, 2021'de verdiği bir röportajda şunları söyledi:

"Ailemden para almıyorum. Açıkçası aşırı ayrıcalıklarla büyüdüm, bunu inkar etmek mümkün değil. Sanırım annem diğer ünlülerin çocuklarını gördü ve 'Benim çocuklarım böyle olmayacak' dedi. Ayrıca ailen sana bir şeyler için para ödüyorsa, bu onlara senin üzerinde bir söz söyleme hakkı veriyor gibi hissediyorum. Bu yüzden bağımsızlık güzel."

Annesi tarafından hayatı boyunca sürekli takip edildiğini ve bunun 'kontrol manyaklığı' derecesinde olduğunu söyleyen Leon, lise yıllarından beri kendi ekonomik özgürlüğü olduğunu hatta kendi evini bile satın aldığını dile getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber