Geri Dön

Malezya’da Türkiye’yi temsil edecek

‘Miss&Mr Model of Turkey’in birincisi Çağla Pekmezci, jüri tarafından Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenecek, ‘Miss Tourism International 2019 World’ finalin de, ülkemizi temsil edecek.

Malezya’da Türkiye’yi  temsil edecek

‘Miss&Mr Model of Turkey’in birincisi Çağla Pekmezci, jüri tarafından Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenecek, ‘Miss Tourism International 2019 World’ finalin de, ülkemizi temsil edecek. Pekmezci’ye İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Katar Havayolları ve İzmir Olgunlaşma Enstitüsü Müdürlüğü destek verecek. Pekmezci, final gecesinde geleneksel çini motiflerini taşıyan kırmızı-beyaz renklerin hakim olduğu kültürel bir kostüm giyecek.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber