Geri Dön

MasterChef Azize kaç yaşında, kimdir? MasterChef 2021 yarışmacısı Azize Polat nereli?

Azize Polat, MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında yer alan isimlerden. Final turunda iki kez yaratıcılık turuna yükseldi. MasterChef Azize kim, nereli soruları peş peşe geldi. İşte, MasterChef 2021 yarışmacısı Azize hakkında detaylar.

MasterChef Azize kaç yaşında, kimdir? MasterChef 2021 yarışmacısı Azize Polat nereli?

MasterChef yarışmasında Azize Polat, başarılı ve lezzetli tabakları ile adından söz ettiriyor. Ana kadro için yarışan MasterChef Azize, Adanalı olduğunu dile getirdi. İşte, Azize Polat hayatı...

MASTERCHEF AZİZE POLAT KİMDİR?

Azize Polat, 35 yaşında ev hanımı. Aslen Adanalı olan MasterChef Azize, Adana'da Yüreğir 75. Lisesinden mezun oldu. 3, 10, 14 yaşlarında üç çocuk annesidir, iki kez başvurduğu MasterChef Türkiye yarışmasına üçüncü başvurusunda kabul edildi. 

Herhangi bir aşçılık eğitimi almamış olan Azize Polat, evlendiği zaman hiçbir şey bilmediğini, kendisine kimsenin bir şey göstermediğini, bu yüzden mutfağa dair ilgisi başladığını belirtmiştir.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber