Geri Dön

MasterChef dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu! 10 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu?

Türk ve dünya mutfağını evlere getiren MasterChef Türkiye, 118. yeni bölüm ile 10 Aralık Perşembe günü TV8'de ekrana geldi. Oyunun sonunda kaybeden takımdan bir kişi haftanın ilk eleme adayı olarak potaya gidiyor. Peki, MasterChef ilk eleme adayı kim, potaya kim gitti?

MasterChef dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu! 10 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu?

MasterChef 118. yeni bölümde dokunulmazlık heyecanı damga vurdu. Kırmızı ve mavi takımların kıyasıya mücadele ettiği yarışmada ilk 6 geçtiğimiz hafta belirlenmişti. 10 Aralık Perşembe günü Mehmet, Somer ve Danilo şef, her iki takımdan da ağır kış menüsü istedi. İşte, MasterChef dokunulmaz olan takım...

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Perşembe akşamı dokunulmazlık heyecanı yaşayan yarışmacılar, kara kış menüsü olarak da tarif edilen ağır kış menüsü ile izleyici karşısına çıktı. Takımlar menü kapsamında 5 çeşit tabak çıkardı. Salı günü kırmızı takım kaptanı Emir ile mavi takım kaptanı Sefa arasındaki ödül oyununu Sefa kazandı. Takım dokunulmazlık oyununda ise son ödül oyununu kaybeden kırmızı takım halatlarla birbirlerine bağlanarak menüyü hazırladı. Ancak 10 Aralık takım dokunulmazlığı kazanan ise kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekrana gelen son bölümde dokunulmazlık oyunu sonrası ilk eleme adayı belirlendi. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım; Barbaros, Sefa ve Serhat bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Potaya gidecek isimi ise mercan resifi yemeği belirledi. Sefa yarışmanın üçüncüsü oldu. Dokunulmazlığı alan isim ise Serhat oldu. Eleme adayını belirmek için üç isim oy kullandı ve sonucunda ilk eleme adayı Sefa seçildi.

 

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner