Kırmızı Takım

Kırmızı Takım

Son dakika kırmızı takım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kırmızı takım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kırmızı takım haber sayfamızda...

Kırmızı Takım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.973 kirmizi takim haberi bulunmuştur.
MasterChef dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı 23 Eylül? MasterChef eleme adayları
MasterChef dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı 23 Eylül? MasterChef eleme adaylarıMasterChef'te dokunulmazlık heyecanı devam ediyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları üçüncü takım oyununu İsveç Konsolosluğu'nda gerçekleştirdi. Dört eleme adayının ardından yarışmacılar ve MasterChef jürisi yeni eleme adaylarını belirledi. İşte, MasterChef takım oyunu ve dokunulmazlığı kazanan takımlar...
23.09.2021Cadde
MasterChef'te Şükrü'den büyük hata! Mehmet Şef'in takdirini kazandı
MasterChef'te Şükrü'den büyük hata! Mehmet Şef'in takdirini kazandıTv8 ekranlarının fenomen yemek yarışması MasterChef, 22 Eylül Çarşamba akşamı 74'üncü bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun oynandığı gecede börek düellosu yapıldı. Oyunu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için mücadele ederken geceye Şükrü damga vurdu. İşte detaylar...
23.09.2021Cadde
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 20 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 20 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef 2021'de kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlenmesi için ilk mücadele gerçekleşti. İki turda yapılan yarışma sonunda mavi takım kaptanı belli oluyor. Bu haftanın kaptanları, tavuk kievski ve şiş yemeğini en iyi çıkaranlar arasından seçilecek. Peki, MasterChef kaptanlık oyunun kim kazandı?
20.09.2021Cadde
MasterChef'te elenen isim belli oldu! İşte bu hafta MasterChef'e veda eden isim...
MasterChef'te elenen isim belli oldu! İşte bu hafta MasterChef'e veda eden isim...MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takım yarışmacıları eleme öncesi üç takım oyununu gerçekleştirdi. İki takımdan 6 kişi eleme potasına gitti. 19 Eylül günü ise potadaki yarışmacılar kendi aralarında düello gerçekleştirdi ve yarışmaya veda eden isim belli oldu.
20.09.2021Cadde
MasterChef'te Azize'nin büyük hatası! Danilo Şef fark etti
MasterChef'te Azize'nin büyük hatası! Danilo Şef fark ettiTv8 ekranlarının çok sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye, 18 Eylül Cumartesi akşamı 70'inci bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın son takım oyununun oynandığı gecede kazanan kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlık için ter döken mavi takımda Azize büyük bir talihsizlik yaşadı. İşte detaylar...
19.09.2021Cadde
MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları...
MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları...MasterChef'te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın son dokunulmazlık oyunu ekrana gelen son bölümde gerçekleştirildi. Kırmızı ve Mavi takım bir sürahi su ile verilen yemekleri yapmaya çalıştı. İstenilen menüyü çıkaran iki takımın yaptıkları yemekleri eski MasterChef yarışmacıları tattı. Dokunulmazlığı kaybeden takım kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Peki MasterChef'te 5. ve 6. eleme adayları kimler oldu?
19.09.2021Cadde
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 15 Eylül MasterChef eleme adayları
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 15 Eylül MasterChef eleme adayları Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, çarşamba akşamı ikinci kez takım oyununa çıktı. Takım oyunu ardından kaybeden taraf bireysel dokunulmazlık için düello yapacak. MasterChef yarışmasında yeni eleme adayları kırmızı takımdan çıkacak. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?
15.09.2021Cadde
MasterChef'te yemeğini yetiştiremeyen yarışmacıya Mehmet Şef'ten sert uyarı!
MasterChef'te yemeğini yetiştiremeyen yarışmacıya Mehmet Şef'ten sert uyarı!Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef, 14 Eylül Salı akşamı 67'nci bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın ilk takım oyununun oynandığı gecede, kaybeden taraf kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda; Danilo Şef'in yemeğine en yakın tabağı yapmayan çalışan yarışmacılardan birinin yemeğini yetiştirememesi ve başka birinin de ekmeğinde sıkıntı yaşadığını aktarması Mehmet Yalçınkaya'yı kızdırdı.
15.09.2021Cadde
MasterChef'te Hamza ile Tunahan arasında 'çırak' tartışması!
MasterChef'te Hamza ile Tunahan arasında 'çırak' tartışması!Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef, 13 Eylül Pazartesi akşamı 66'ncı bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmanın son bölümünde yeni haftanın kaptanları ve takımları belli oldu. Dilara'nın mavi takım, Hamza'nın kırmızı takım kaptanı olduğu geceye; Tunahan ile Hamza arasındaki çırak tartışması damga vurdu. İşte MasterChef son bölümde yaşananlar...
14.09.2021Cadde
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? İşte, mavi ve kırmızı takım yarışmacıları
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? İşte, mavi ve kırmızı takım yarışmacılarıMasterChef 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takım kaptanları belli oluyor. Elemenin ardından yeni haftanın ilk oyunu gerçekleşti. İbrahim'in veda ettiği yarışmada, mavi takım kaptanlık oyunu yapıldı. Künefe tarifini en iyi çıkaran kaptanlık oyununun kazananı oldu. Peki, 13 Eylül kaptanlık oyununu kim kazandı?
13.09.2021TV Rehberi
Masterchef kim elendi, dün kim gitti? MasterChef Türkiye Kırmızı takımdan elenen kişi...
Masterchef kim elendi, dün kim gitti? MasterChef Türkiye Kırmızı takımdan elenen kişi...Masterchef Türkiye yarışmasında haftanın eleme gecesi dün akşam yaşandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi elendi. Geçtiğimiz hafta oynanan takım oyunları ardından kaybeden Kırmızı takım bireysel olarak yarıştı. Somer şef, Mehmet şef ve Danilo şef hangi yarışmacıların yemeğini beğendi, hangi isim elendi? İzleyiciler tarafından merak edilen soru 'MasterChef kim elendi?' sorusu yoğun ilgi görmeye başladı. Peki Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi, kim kazandı? İşte eleme oyununda başarılı olan isimler ve başarısız olan isimler...
13.09.2021Cadde
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı 10 Eylül? MasterChef eleme adayları
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı 10 Eylül? MasterChef eleme adaylarıMasterChef eleme adayları belli oluyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları üçüncü kez takım oyununa çıktı. İki oyunun da kaybedeni kırmızı takım olmuş ve potaya 4 isim göndermişti. Bu akşam MasterChef, Ayvalık'a bağlı Cunda Adası'nda gerçekleştirildi. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?
11.09.2021Cadde
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef eleme adayları
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef eleme adaylarıMasterChef'te haftanın ikinci takım oyunu ve ardından dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, bir hafta daha yarışmada kalabilmek için jürini verdiği menüyü en iyi şekilde yaparak dokunulmazlığın sahibi olmak adına mücadele etti. İkinci takım oyununda İtalyan mutfağının seçkin tarifleri yapıldı. Peki, MasterChef bu akşam kim kazandı?
10.09.2021Cadde
MasterChef kaptanlığı kim kazandı? 6 Eylül kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlığı kim kazandı? 6 Eylül kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef'te elemenin ardından haftanın ilk mavi takım kaptanlık oyunu gerçekleştirildi. Oyunun ardından mavi takım kaptanı olan isim kırmızı takım kaptanını da belirliyor. Ardından iki takım yarışmacıları da netleşiyor. Peki, bu akşam MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?
7.09.2021Cadde
MasterChef'te kim elendi 5 Eylül? İşte elenen isim...
MasterChef'te kim elendi 5 Eylül? İşte elenen isim...MasterChef Türkiye'de pazar akşamı eleme heyecanı yaşandı. İki takım arasında yapılan dokunulmazlık mücadelesinde kırmızı takım 1 mavi takım 2 kez oyunu kazandı, iki takım da potaya yarışmacı gönderdi. Yaratıcılık turunun ardından jürinin imza yemeği sonrası yarışmaya veda eden isim netleşiyor. Peki, bu akşam MasterChef'e kim veda etti?
6.09.2021Cadde
Bu hafta MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
Bu hafta MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?MasterChet'te bu akşam yine mavi ve kırmızı takım hünerlerini göstererek AFAD ekibine yemekler hazırladı. Heyecan dolu mücadelenin ardından şimdi sonuçlar bekleniyor. Sıklıkla da "MasterChef'te kim kazandı? Eleme adayları kimler?" sorusu soruluyor.
3.09.2021Cadde
MasterChef eleme adayları kimler? İşte dokunulmazlığı kazanan isim
MasterChef eleme adayları kimler? İşte dokunulmazlığı kazanan isimMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ilk eleme ardından geçtiğimiz gün yeni bir kaptanlık mücadelesi yaşandı. Mavi takım kaptanı belli oldu. Kaptan Tahsin ise kırmızı takım kaptanını seçti. 31 Ağustos Salı akşamı MasterChef takım oyunu yapıldı. Peki, takım oyununu kim kazandı: mavi takım mı, kırmızı takım mı?
1.09.2021Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Ağustos MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Ağustos MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef lezzet yarışmasında ilk elemenin ardından 16 yarışmacı ikinci kaptanlık için kıran kırana mücadele verdi. Oyunun sonunda mavi takım kaptanı belli oluyor. Seçilen ilk kaptan ise kırmızı takımın kaptanını belirleyecek. Peki, mavi takım kaptanı kim oldu?
30.08.2021Cadde
MasterChef'te kim elendi 29 Ağustos? İşte, MasterChef eleme adayları
MasterChef'te kim elendi 29 Ağustos? İşte, MasterChef eleme adaylarıMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında mavi takım üst üste dokunulmazlık oyununu kaybetti ve potaya 6 isim gönderdi. Mavi takım yarışmacıları arasından ise yarışmaya veda eden isim belirleniyor. Peki, bu hafta MasterChef'te kim elendi? İşte, eleme adayları...
29.08.2021Cadde
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Ağustos MasterChef eleme adayları
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Ağustos MasterChef eleme adaylarıMasterChef Türkiye'de ilk eleme adayları salı akşamı belirlenmişti. Yarışmada nefes kesen ikinci takım oyunu gerçekleşti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları İspanyol mutfağından yedi farklı lezzeti en başarılı şekilde yapmaya çalıştı. Peki, bu akşamki eleme adayları kim oldu?
26.08.2021Cadde
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, haftanın ilk eleme adayları
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, haftanın ilk eleme adaylarıMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kaptan seçimi ardından ilk takım oyunu 24 Ağustos günü gerçekleşti. Kırmızı ve mavi takımlar, esnaf lokantası menüsü ile ilk performansını sergiledi. Peki, bu akşam takım oyununu kim kazandı?
25.08.2021Cadde
MasterChef ilk kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, haftanın kırmızı ve mavi takımları
MasterChef ilk kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, haftanın kırmızı ve mavi takımlarıMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ilk kaptanlık oyunu yapıldı. 16 yarışmacı geleneksel mantı yemeği ile yarışmanın ilk oyununda mücadele etti. Kırmızı ve mavi takım kaptanları oyun sonunda belli oldu. Peki, haftanın ilk mavi takım kaptanı kim oldu?
24.08.2021Cadde
Survivor finali ne zaman, hangi gün? Survivor ne zaman bitiyor, finali nerede olacak 2021?
Survivor finali ne zaman, hangi gün? Survivor ne zaman bitiyor, finali nerede olacak 2021?Survivor 2021 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Kırmızı ve Mavi takımdan toplamda 4 yarışmacı kaldı. Az kişinin kalmasıyla birlikte akıllara final sorusu geldi. Survivor ne zaman bitiyor sorusu gündeme gelirken, yarışmanın kimi kazanacağını merak edenler Survivor 2021 final ne zaman araması yapıyor. Peki Survivor finali nerede olacak? İşte geri sayımın başladığı Survivor final tarihi ve yeri...
24.06.2021TV Rehberi
Survivor kim elendi 2021, adaya kim veda etti? 22 Haziran Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor kim elendi 2021, adaya kim veda etti? 22 Haziran Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?Survivor yarışmasında üç dokunulmazlığın ardından bir kişi adaya veda ediyor. Öncesinde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları son kez ödül oyununa takım olarak çıktı. İzleyenler, Survivor kim gitti, ödülü kim kazandı sorularını peş peşe soruyor.
23.06.2021Cadde
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor üçüncü eleme adayı...
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor üçüncü eleme adayı...Dokunulmazlık heyecanı Survivor 2021 yarışmasına damga vurmaya devam ediyor. İki oyunun ardından yarışmada üçüncü dokunulmazlık mücadesi gerçekleşti. İzleyenler, Survivor'da üçüncü eleme adayı kim sorusuna yanıt arıyor.
22.06.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

masterchefkim kazandımavi takımkırmızı takımdokunulmazlık

Kırmızı Takım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.