Geri Dön

MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! İşte, 3 Aralık MasterChef ilk eleme adayı...

MasterChef Türkiye takım dokunulmazlık oyunu ile 3 Aralık perşembe günü ekrana geldi. Ardından kaybeden takım ile bireysel dokunulmazlık oynandı. 3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında özel bir bölüm yapan MasterChef'te 5 farklı yemekten oluşan menüyü en iyi yapan mavi takım oldu ve dokunulmazlığı kırmızı takım kaybetti. Peki, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme potasına kim gitti?

MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! İşte, 3 Aralık MasterChef ilk eleme adayı...

Kırmızı ve mavi takım, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde, özel misafirlerle dokunulmazlık oyunu oynadı. 4 kişiden oluşan mavi takım, 3 kişilik kırmızı takıma karşı mücadele verdi. 5 farklı yemekten oluşan menüyü bir saat içinde tamamlayan takımlardan başarılı olan mavi takım dokunulmazlığı aldı. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık için yarıştı. İşte, MasterChef detayları...

3 ARALIK MASTERCHEF DOKUNUMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Mavi takımın 4 yarışmacıyla devam ettiği haftada, kırmızı takım bir kişi eksik mücadele etti. Mehmet, Somer ve Danilo şef, perşembe günü gerçekleşen dokunulmazlık oyununda bir saat süre içerisinde belirlenen özel menünün en iyi şekilde yapılmasını istedi. Yarışmanın sonunda misafirlerin verdiği oylar değerlendirildi. Buna göre, oyunun galibi mavi takım oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takım dokunulmazlığını kaybeden kırmızı takım yani Eray, Ebru ve Serhat, Somer Şef'in imza yemeği meat pie ile yarıştı. Bir saat içinde en iyi tabağı çıkarmaya çalışan yarışmacılardan Eray bireysel dokunulmazlığı alan isim oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlığı da Eray'ın kazanmasıyla Serhat ya da Ebru eleme potasına gidecekti. Eray'ın oyu ile ilk eleme adayı Ebru oldu.

MASTERCHEF GÜNÜN MENÜSÜ

Gerçekleşen oyunun ardından bir takım dokunulmaz olacak ve eleme potasına bir kişiyi göndermekten kurtulmuş olacak. 3 Aralık günü iki takımında kıyasıya mücadele ettiği yarışmada jürinin belirlediği menü:

Kremalı dağ mantarları çorbası

Izgara kabak - Mozarella rulosu

Kroket tabağı

Fırında dana fileto

Orman meyveli magnolia

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner