Geri Dön

MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında? Eren Kaşıkçı'nın eşi Ecem kim, nereli?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında öne çıkan isimlerden olan Eren Kaşıkçı, yarışmada tabakları ile jürinin dikkatini çekiyor. MasterChef Eren, evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Peki, MasterChef Eren'in eşi kim?

MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında? Eren Kaşıkçı'nın eşi Ecem kim, nereli?

Eren Kaşıkçı, 2021 sezonunda MasterChef yarışmasıyla adını duyurdu. Yarışmacı, Ecem Kaşıkçı ile evlidir. Çiftin bir kızı bulunuyor. MasterChef Eren, Kırıkkale'de doğdu ve aslen Tokatlıdır. Ancak yarışmaya ise Gökçeada'dan katılıyor. İşte, MasterChef Eren ve eşi Ecem hakkında...

MASTERCHEF EREN KİMDİR?

Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya geldi. 33 yaşındaki yarışmacı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunuyor ve babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Kaşıkçı, yarışmaya da Gökçeada'dan katılıyor. Evli ve bir çocuk babasdır.

Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını belirten yarışmacı, birlikte Bodrum'a yerleştiklerini de ekliyor. 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale'nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada'ya taşındıklarını ifade ediyor.

Kaşıkçı'nın 2020 yılında kızı dünyaya geldi. Sörf restoranında aşçılık yapmaktadır.

MasterChef Eren Kaşıkçı'nın Instagram hesabı 'kizilsakalinmutfag' dır.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber