Geri Dön

7 Aralık MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı - mavi takım kaptanları ve kadrosu...

MasterChef Türkiye pazar günü ekrana gelen bölümde eleme heyecanı yaşattı. Ebru'nun yarışmaya veda etmesiyle MasterChef ilk 6'sı da belli oldu. 7 Aralık Pazartesi akşamı altı yarışmacı da son kaptanlık oyunu için mücadele etti. Peki, 7 Aralık mavi takım kaptanı kim oldu, kırmızı takım kaptanı kim?

7 Aralık MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı - mavi takım kaptanları ve kadrosu...

Lezzetli birçok yemeği evlere getiren MasterChef Türkiye kaptanlık yarışmasıyla seyircinin karşısına çıktı. Tek kadın kalan Özgül, 5 erkek yarışmacıya karşı verdiği mücadele ise MasterChef jürisinden tam not altı. işte, MasterChef 7 Aralık takımları...

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında Türkiye ve Dünya mutfağından yemeklerle izleyici karşısına çıkan MasterChef, son kaptanlık oyununu da gerçekleştirdi. Mehmet, Somer ve Danilo şefi, 6 yarışmacıdan da 10 adet çöp şiş, lavaş ekmek ve ayran menüsü istedi. Bunun sonucunda şeflerin değerlendirmeleri akabinde Eray, Serhat ve Emir tabağı beğenildi. Emir kaptanlığa ilk veda eden kişi oldu. Mavi takımın son kaptanı ise Sefa seçildi.

MASTERCHEF MAVİ VE KIRMIZI TAKIMLARI

Mavi takım kaptanı olan Sefa, kırmızı takım kaptanlığına Emir'i seçti. Böylece 2020 MasterChef'in son kaptanlı oyunu da yapılmış oldu.

Mavi Takım: Sefa, Babaros, Serhat.

Kırmızı Takım: Emir, Özgül, Eray.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner