Geri Dön

MasterChef'te düelloyu kim kazandı, Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...

MasterChef'in yeni haftasında her pazartesi olduğu gibi yarışmacılar kaptanlık oyunu için mücadele ettiler. 12 Yarışmacı yağlama yaparak kaptanlığı kazanmaya çalıştı. Peki, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni takımlar belli oldu mu?

MasterChef'te düelloyu kim kazandı, Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...

MasterChef yeni bölüm bu akşam ekrana geldi. Yarışmacılar, yağlama yaparak kaptanlık oyununu kazanmaya çalıştı. Şimdi MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni takımlar belli oldu mu? sorusu sıklıkla soruluyor.

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'in yeni bölümünde 12 yarışmacı yağlama yaptılar. Jüriler en beğendikleri yemeği yapan kişiyi tadıma çağırdılar. Tadım sonrası mavi takımın kaptanı Özgül oldu. Özgül Kırmızı takım kaptanı olarak Tanya'yı seçti. Düellodan galip gelen taraf ise Tanya oldu. Tanya, Barbaros takımına seçerken Sefa'yı Mavi Takıma verdi.

MAVİ TAKIM

Özgül - Kaptan

Esra

Uğur

Ayyüce

Eray

Sefa

KIRMIZI TAKIM

Tanya - Kaptan

Serhat

Furkan

Emir

Ebru

Barbaros

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber