Geri Dön

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 29 Kasım MasterChef kırmızı ve mavi takımlarında kimler var?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında haftanın kırmızı ve mavi takımları belirlendi. Kaptanlık oyununda yarışmacılar kıran kırana yarıştı. İsimler, Kayseri mutfağına özgü yağlamayı en iyi şekilde yapmak için mutfağa girdiler. Peki, 29 Kasım MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı?

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 29 Kasım MasterChef kırmızı ve mavi takımlarında kimler var?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları belli oldu. MasterChef jürisi, yeni takımların belirlenmesi için yarışmacılardan Kayseri'nin en sevilen lezzeti yağlamayı yapmalarını istedi. 8 tane ve en başarılı şekilde yapan Sergen mavi takım kaptanı oldu. İşte, haftanın MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları...

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen lezzet yarışma programı MasterChef Türkiye'de yarışmacılar 8 adet yağlama yaptı ve oyun sonunda Mert, Hasan, Sergen, Dilara en başarılı oldu. Mavi takım kaptanlığını ise Sergen aldı. Kırmızı takım kaptanı olarak da Eren'i seçti. Kaptanlar düellosunda Eren ve Sergen bilgi yarışmasında bilgilerini yarıştırdı ve avantajı kazanan Sergen ile mavi takım oldu.

29 KASIM MASTERCHEF TAKIMLARI

Mavi Takım

Sergen - Tahsin - Hasan - Burcu - Araz

Kırmızı Takım

Eren - Mert - Dilara - Safanur - Görkem

 

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber