Geri Dön

MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? 30 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, haftanın ilk takım oyununa çıktı. Pazartesi günü yeni takımlar oluşturuldu ve ilk takım oyununda dolmalar konseptinde yarışmacılar mücadele verdi. 5 farklı dolma çeşidi en iyi şekilde yapıldı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? 30 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

MasterChef yarışmasında, haftanın ilk takım oyunu kıran kırana geçti. Kırmızı ve mavi takım dolmalar konseptinde birbirinden lezzetli tabaklar çıkardı. Kazanan ise kırmızı takım oldu. İlk turda berabere kalan iki takım kaptanları düelloya çıktı ve oyun sonunda dokunulmazlığı alan kırmızı takım oldu. İşte, 30 Kasım MasterChef eleme adayları...

MASTECHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Salı akşamı yeni bölümüyle ve ilk takım oyunu ile ekrana gelen MasterChef'te eleme adayları da belli oluyor. Dolmalar konsepti kapsamında yarışmacılar; kalamar, kelek kavun, bıldırcın, mumbar ve kuru patlıcan dolmalarını yaptı. Oyun sonunda takımlar berabere kaldı ve yarış kaptanlar düellosuna kadar uzandı. Düello bitiminde Eren ile kırmızı takım mücadelenin kazananı olarak açıklandı.

Mavi takım yarışmacıları Mehmet Şef'in Karadeniz adlı imza tabağı ile eleme turunda yarıştı. Dokunulmazlığı Hasan aldı. 

30 KASIM MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Dokunulmaz olan Hasan, eleme potasına ilk olarak Tahsin'i gönderdi. İkinci aday ise oy çokluğu ile Burcu oldu. 

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber