Geri Dön

MasterChef'te Mavi takımın kaptanı kim oldu? Kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı?

MasterChef 2020'de yeni haftada kaptanlık oyununda mücadele veren yarışmacılara şefler tarafından ana ürün olarak Ton balığı verildi. Birçok başarılı yemeğin çıktığı kaptanlık gecesinde en başarılı üç yemeği yapan isimler Tanya, Esra ve Walison olurken bu üç isim arasından en başarılı tabağı yaparak mavi takımın kaptanı olan isim ise Esra Tokelli oldu. Kendisine haftalardır kaptan olursan beni Kırmızı takım kaptanı yap diyen Ebru ise Kırmızı takım kaptanı oldu. Peki MasterChef'te kaptanlık düellosunu kim kazandı?

MasterChef'te Mavi takımın kaptanı kim oldu? Kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı?

MasterChef 2020'de dün akşam ekrana gelen son bölümde yarışmacılar kaptanlık için yarıştı. Her haftanın başında olduğu gibi bu haftada kaptanlık için yarışmacılarda kıyasıya bir mücadele vardı. Ana ürünün ton balığı olduğu MasterChef 2020'de kaptan olabilmek için mücadele eden yarışmacılar yaptıkları yemekler ile şefleri şaşırtmak için mücadele etti. Kalan 15 yarışmacının tabaklarını tadan şefler beğendikleri isimlerin tabaklarını diğer şeflere tattırdıktan sonra üç ismi kaptan adayı olarak çağırdılar

MASTERCHEFTE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef'te mavi takım kaptanlığı için şefler üç ismi çağırdı. Bu isimler arasında Tanya, Esra ve Walison yer alırken üç isim arasında 3. olan isim Tanya ikinci olan isim ise Walison oldu. Bu hafta Mavi takım kaptanlığını Esra kazandı ve yeni haftada 8 kişi ile yarışma ve Kırmızı takım kaptanını seçme şansını elde etti.

Mavi takım kaptanı olan Esra karşısına rakip olarak Ebru'yu seçti

MAVİ TAKIM: Esra, Furkan, Emir, Barbaros, Uğur, Ayyüce, Özgül, Didem

KIRMIZI TAKIM: Ebru, Serhat, Sefa, Eray, Walison, Berker, Tanya

MasterChef'te kaptanların düellosunda şefler tarafından kaptanlardan balık buğulama yapmaları istendi. En güzel balık buğulama tabağını yapan ve kılçık çıkmasına rağmen en lezzetli tabağı yapan ve bu haftanın market avanatajını kazanan isim Ebru oldu.

 MASTERCHEF 72. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber