Geri Dön

Masterchef'te kim elendi, bu hafta hangi yarışmacı gitti? 1 Kasım 2020 Masterchef'te elenen isim belli oldu

Masterchef'te elenen isim belli oldu. Tanya, Serhat, Furkan, Uğur, Eray ve Barbaros bu haftaki eleme potasında yer alan isimler oldu. Dün yayınlanan bölümde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Peki 1 Kasım'da Masterchef'te kim elendi?

Masterchef'te kim elendi, bu hafta hangi yarışmacı gitti? 1 Kasım 2020 Masterchef'te elenen isim belli oldu

Masterchef'te eleme heyecanı dün akşam yaşandı. 6 isim yarışmaya veda etmemek için yarıştılar. Eleme potasında son ikiye kalan isimler ise Uğur ve Tanya oldu. İki yarışmacıdan biri programa veda etti. Peki 1 Kasım Masterchef'te kim elendi, Uğur mu Tanya mı?

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Eleme potasında; Tanya, Serhat, Barbaros, Furkan, Uğur ve Eray yer alıyordu. Dün yayınlanan bölümde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Son ikiye Uğur ve Tanya girdi. Yarışmaya vedan eden kişi ise Tanya oldu.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber