Geri Dön

Masumlar Apartmanı 13. bölüm fragmanı nefes kesti! Masumlar Apartmanı 12. bölümde neler oldu?

Masumlar Apartmanı 12. son bölümü ile TRT1 ekranlarındaydı. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen yapımın oyuncuları dikkatleri çekiyor. Masumlar Apartmanı 13. yeni bölüm fragmanı ve detayları dizi takipçilerinin gündeminde. İşte, ayrıntılar...

Masumlar Apartmanı 13. bölüm fragmanı nefes kesti! Masumlar Apartmanı 12. bölümde neler oldu?

İki kız kardeş Safiye ve Gülben'in zorlu hayatı, Han'ın aşkı ile ailesi arasındaki ikilemi, İnci'nin sevdiği adam hakkındaki soru işaretleri ile her hafta Masumlar Apartmanı sevenleri karşısına çıkıyor. Yayımlanan son bölümünde, Safiye'nin çocukluk aşkı Naci'nin yıllar sonra geri gelişiyle her şeyin nasıl alt üst olduğu gözler önüne seriliyor. Diğer yandan Gülben, karakolluk oluyor.

MASUMLAR APARTMANI 13. BÖLÜM FRAGMANI 

TRT1'in kısa sürede rekorlar kıran fenomen dizisi Masumlar Apartmanı 12. son bölümü yayımlandı. Yayımlanan yeni bölüm fragmanında ise, Gülben'in gözaltına alınmasının ardından Han suçluluk duygusuna kapılır. Diğer yandan Han'ın bulduğu fotoğraf, Naci'ye karşı yeni şeylerin işaretidir. Artık geçmişini silmenin zamanı geldiğini düşünen Gülben, kendi hayatını da tehlikeye atar.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir.   Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet