Geri Dön

Masumlar Apartmanı 32. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça...

Masumlar Apartmanı dizisi 32. son bölümü seyirci karşısına çıktı. Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm fragmanı da bekleniyor ancak henüz yayımlanmadı. Dizide İnci ile Barış'ın yakınlığı Han'ı iyiden iyiye rahatsız etmiştir. Öte yandan Hikmet, evdekileri çılgına çevirecek bir hamle yapar. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm detayları...

Masumlar Apartmanı 32. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça...

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü yayımlandı. Bölüme İnci'nin istenme sahnesi damga vurdu. Safiye'nin de katıldığı isteme töreninde iki aile bir araya geliyor. Öte yandan Naci Han'a tedavi olma sözü verir. Hikmet'in herkesten gizli yaptığı bir şey ise Han'ı yeni kararlar almaya yönlendirir. 

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine giderler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapar. Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.  

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM FULL İZLE

9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet