Geri Dön

Masumlar Apartmanı 39. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Masumlar Apartmanı son bölüm izle...

Masumlar Apartmanı dizisi 37. bölümle sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezonu 14 Eylül günü başladı. Han, İnci'nin ölümünün ardından eskisi gibi değildir ve İnci'nin ailesi de dahil herkes ona destek olmaya gayret eder. Masumlar Apartmanı dizisinde aile Rüya adında yeni biri ile tanışır. İşte, Masumlar Apartmanı son bölümü...

Masumlar Apartmanı 39. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Masumlar Apartmanı son bölüm izle...

TRT1 ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Masumlar Apartmanı 38. yeni bölümü ile sezon açılışı yaptı. Melisa Şenolsun'un da Rüya rolü ile diziye katılması izleyeni heyecanlandırdı. Han, İnci'nin ardından uzun süre ayrı kaldığı eve döner. İnci ile olan anılarının yaşandığı evine dönüş yapan Han'ı neler bekliyor? 

MASUMLAR APARTMANI 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Safiye, Gülben ve Han, İnci'nin ardından yeni baştan başlamaya çalışır. Ekrana gelen 38. yeni bölümde Rüya'nın da diziye dahil olmasıyla olaylar bambaşka şekilde gelişir. Beklenen 39. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayımlanmadı.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM İZLE...

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber