Geri Dön

Masumlar Apartmanı Anıl kim, hastalığı nedir? Selim Can Yalçın nereli, kimdir, kaç yaşında?

Anıl'ı kim oynuyor, gerçek adı nedir? Masumlar Apartmanı dizisi tüm hızıyla devam ederken Anıl karakteri de merak uyandırdı. İzleyen, Masumlar Apartmanı Anıl, kimdir, hastalığı nedir sorularını araştırıyor. Selim Can Yalçın tarafından canlandırılan Anıl dikkat çekti. Peki, Selim Can Yalçın kimdir?

Masumlar Apartmanı Anıl kim, hastalığı nedir? Selim Can Yalçın nereli, kimdir, kaç yaşında?

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Anıl rolü öne çıkıyor. Anıl, Han'ın psikoloğunun hastası olarak biliniyor ve Han'ı kendine takıntı haline getirmiştir. Bu nedenle izleyenler de Anıl'ın hastalığının ne olduğunu sorgulamaya başladı. İşte, detaylar...

SELİM CAN YALÇIN KİMDİR?

Selim Can Yalçın, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 2004 yılında tam burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Yalçın İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur ve aynı zamanda oyunlar için müzik ve ses tasarımı da yapmaktadır. 2009 yılında Leonce ile Lena oyunu müzikleri ile Afife Tiyatro Ödülleri Yılın Sahne Müziği, 2014 yılında Yuvaya Dönmek oyunu müzikleri ile Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri yılın sahne müziği ödüllerini almıştır.

MASUMLAR APARTMANI ANIL HASTALIĞI NEDİR?

Dizinin bir bölümünde Han'ın, Yağmur'un defterinde Anıl'a dair notlara rastladığı ekrana geldi. Psikiyatrist Yağmur'un not defterinde, Anıl'la ilgili aldığı notlarda "Sınırda Kişilik Bozukluğu" yazdığı görüldü.

12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet