Geri Dön

MASUMLAR APARTMANI BU AKŞAM NEDEN YOK? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

Masumlar Apartmanı dizisi her hafta salı akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizide işler yoluna girerken, dizi de finale doğru ilerliyor. Dizi takipçileri ise 3 Mayıs TRT yayın akışında Masumlar Apartmanı yeni bölümü göremedi. Peki, Masumlar Apartmanı neden yok?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 68. bölümü ile geçtiğimiz hafta dizi takipçilerinin karşısındaydı. Dizinin 69. yeni bölümü beklenirken, TRT1 yayın akışını sorgulayanlar aramalara yöneldi. İşte, Masumlar Apartmanı yeni bölüm tarihi...

MASUMLAR APARTMANI BU AKŞAM YOK MU?

Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı Masumlar Apartmanı, 3 Mayıs Salı yayın akışında yeni bölümü ile yer almadı. Dizinin Ramazan Bayramı dolayısıyla bir hafta ekranda yer almayacağı biliniyor.

Masumlar Apartmanı dizisi resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada da, ''Ufak bir bayram arası...⁠Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle 10 Mayıs 20.00’de @trt1’de.⁠'' ifadeleri yer aldı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben’in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider. Perişan haldeki Safiye’yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister. Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır. Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan’ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Safiye’nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber