Trt1

Trt1

Son dakika trt1 haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan trt1 gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan trt1 haber sayfamızda...

Trt1

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.136 trt1 haberi bulunmuştur.
BUGÜNKÜ GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI LİSTESİ 12 NİSAN 2024: Bu akşam TV'de ne var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı listesi
BUGÜNKÜ GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI LİSTESİ 12 NİSAN 2024: Bu akşam TV'de ne var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı listesi Bugünkü TV yayın akışı. Bayram boyunca TV'de neler olacak? Hangi kanalda, hangi dizi yeni bölüm yayınlayacak? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı güncel listesi ve bu akşam kanallarda yayınlanacak programlar içeriğimizde. İşte 12 Nisan 2024 yayın akışı listesi.
12.04.2024 Bilgi Rehberi
Bayram Havası filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir ve ne zaman çekildi?
Bayram Havası filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir ve ne zaman çekildi? Bayram Havası filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bayram Havası, özellikle bayramlarda televizyon ekranlarında izlenebilecek eğlenceli filmler arasında yer alıyor. TRT 1'in bayram özel yapımı Bayram Havası filmi, her yaştan izleyiciye hitap ediyor. Yapımcılığını Medya Fikir Kulübü'nün üstlendiği Bayram Havası, bu bayramda da izleyici karşısına çıkıyor. Peki Bayram Havası konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
10.04.2024 Bilgi Rehberi
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi bu akşam yok mu, neden yok? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi TRT 1 yayın akışında yer alıyor mu?
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi bu akşam yok mu, neden yok? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi TRT 1 yayın akışında yer alıyor mu? Pazartesi akşamları TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi her hafta yeni bölümleri ile izleyici ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu akşam 20. yeni bölüm ile ekrana gelmesi beklenen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi TRT 1 yayın akışında yer almadı. Peki Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm yok mu, neden yok?
8.04.2024 Bilgi Rehberi
Tuba Ünsal: Prenses olmak her genç kızın hayalidir!
Tuba Ünsal: Prenses olmak her genç kızın hayalidir! 'Mehmed Fetihler Sultanı'nın Mara Hatun'u Tuba Ünsal, Serkan Çayoğlu'nun 'II. Mehmed' olarak başrolünde yer aldığı dizi ve kendi rolü hakkkında konuştu.
7.04.2024 Cadde
'Ben hayatta en çok sana benzemeyi sevdim anne!'
'Ben hayatta en çok sana benzemeyi sevdim anne!' Oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, annesi Neşe Gümülcinelioğlu'nun doğum gününü, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım ve nostaljik karelerle kutladı.
21.03.2024 Cadde
GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI LİSTESİ 14 MART: Bu akşam TV'DE ne var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı listesi canlı
GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI LİSTESİ 14 MART: Bu akşam TV'DE ne var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı listesi canlı TV yayın akışı listelerini haberimizde derledik. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ramazan programları da araştırılmaya başlandı. Peki, hangi kanalda, hangi program var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, NOW, TV8, Show TV yayın akışı güncel listesi ve bu akşam kanallarda yayınlanacak programlar içeriğimizde. İşte 14 Mart 2024 Perşembe yayın akışı listesi.
14.03.2024 Bilgi Rehberi
‘Kaan’ ilk kez ekranda
‘Kaan’ ilk kez ekranda Türkiye’de ilk defa bir yapım şirketi ‘Milli Muharip Uçağı Kaan’ı dizisinde kullandı.
8.03.2024 Cadde
Oyuncu Açelya Akkoyun: Hüma Hatun rolünü oynamak istiyorum dedim
Oyuncu Açelya Akkoyun: Hüma Hatun rolünü oynamak istiyorum dedim Ünlü oyuncu Açelya Akkoyun, ‘Mehmed: Fetihler Sultanı’ adlı dizide canlandırdığı Hüma Hatun rolü kendisine teklif edildiğinde, “Şartlar önemli değil. Ben bu rolü oynamak istiyorum dedim" dedi.
4.03.2024 Cadde
KARAAĞAÇ DESTANI nerede çekiliyor? Karaağaç Destanı dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Oyuncu kadrosu
KARAAĞAÇ DESTANI nerede çekiliyor? Karaağaç Destanı dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Oyuncu kadrosu Karaağaç Destanı dizisi ekran macerasına başladı. Dizinin başrollerinde Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl yer alıyor. Anadolu'da 1950-70'li yıllarda bir ağa ve çevresinde geçen olayları anlatan Karaağaç Destanı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?
1.03.2024 Bilgi Rehberi
KÜL MASALI BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK? Kül Masalı 3. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? TRT 1 29 Şubat kanal yayın akışı listesi...
KÜL MASALI BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK? Kül Masalı 3. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? TRT 1 29 Şubat kanal yayın akışı listesi... TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen yeni dizi Kül Masalı'nın bu akşam 3. bölüm ile ekrana gelmesi bekleniyordu. TRT 1 yayın akışında yer almayan dizinin yeni bölümüne ilişkin bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki Kül Masalı dizisi bitti mi, neden yok?
29.02.2024 Bilgi Rehberi
MEHMED: FETİHLER SULTANI DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU! 📍 Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi nerede çekiliyor? İşte karakter ve oyuncu kadrosu...
MEHMED: FETİHLER SULTANI DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU! 📍 Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi nerede çekiliyor? İşte karakter ve oyuncu kadrosu... TRT 1 ekranında bu akşam ilk bölüm ile ekrana gelecek olan Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak edilmeye devam ediyor. Osmanlı Devleti'nde yükselme döneminin en önemli padişahları arasında yer alan II. Mehmet'in tahta çıkışı, tahtı babası II. Murad'a devretmesi, İstanbul'un fethi için yaptığı hazırlık süreci ve fetih dizide konu alınacak. İşte Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve karakterleri...
28.02.2024 Bilgi Rehberi
TV KANAL YAYIN AKIŞI LİSTESİ (27 ŞUBAT) 📍 Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var? Kanal D, ATV, Star TV, Now TV, TRT 1, TV8, Show TV kanal yayın akışı listesi
TV KANAL YAYIN AKIŞI LİSTESİ (27 ŞUBAT) 📍 Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var? Kanal D, ATV, Star TV, Now TV, TRT 1, TV8, Show TV kanal yayın akışı listesi TV kanal yayın akışı listesinde yer alan program ve diziler izleyicilerin araştırma listesinde yer almaya devam ediyor. Bu akşam TV'de hangi dizi ve programların yer aldığı merak ediliyor. Peki Kanal D, ATV, Show TV, TRT 1, TV8, Now TV, Star TV kanal yayın akışı listesinde bu akşam hangi program ve diziler var?
27.02.2024 Bilgi Rehberi
KARA AĞAÇ DESTANI İLK BÖLÜM BU AKŞAM! 📍 Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları ve karakterler! Kara Ağaç Destanı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor?
KARA AĞAÇ DESTANI İLK BÖLÜM BU AKŞAM! 📍 Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları ve karakterler! Kara Ağaç Destanı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor? Kara Ağaç Destanı 23 Şubat Cuma akşamı TRT 1 ekranında başlıyor. Dram türünde çekilen dizinin başrollerinde Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım ve Meltem Akçöl yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ufuk Hakan Eren oturuyor. İşte Kara Ağaç Destanı dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri...
23.02.2024 Bilgi Rehberi
KÜL MASALI OYUNCULARI - KARAKTERLER: Kül Masalı dizisi hangi gün, konusu nedir, nerede çekiliyor?
KÜL MASALI OYUNCULARI - KARAKTERLER: Kül Masalı dizisi hangi gün, konusu nedir, nerede çekiliyor? Kül Masalı dizisi ekran hayatına başladı. Başrollerini Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu'nun paylaştığı Kül Masalı dizisinindeki karakterler de dikkat uyandırdı. Kül Masalı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı? İşte, oyuncu kadrosu...
23.02.2024 Bilgi Rehberi
KÜL MASALI ÖZGE GÜNAY kimdir? Kül Masalı'nın Özge'si Sevda Erginci kimdir, kaç yaşında ve nereli? TV dizileri, filmleri
KÜL MASALI ÖZGE GÜNAY kimdir? Kül Masalı'nın Özge'si Sevda Erginci kimdir, kaç yaşında ve nereli? TV dizileri, filmleri Kül Masalı, TRT1 ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlıyor. Sevda Erginci, Kül Masalı dizisinde Özge Günay karakteri ile diziseverlerin karşısına çıkıyor. Seni Kalbime Sakladım, Yasal Elma gibi en çok izlenen dizilerde rol alan Sevda Erginci kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?
15.02.2024 Bilgi Rehberi
KÜL MASALI OYUNCULARI-KARAKTERLER 📺 Kül Masalı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor? Kül Masalı dizi oyuncu kadrosu
KÜL MASALI OYUNCULARI-KARAKTERLER 📺 Kül Masalı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor? Kül Masalı dizi oyuncu kadrosu Kül Masalı dizisi ekrana geliyor! Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu'nun yer aldığı Kül Masalı, TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Kül Masalı oyuncuları kim, konusu nedir? Kül Masalı dizisi nerede çekiliyor?
15.02.2024 Bilgi Rehberi
'İtalya'dan Türkiye'ye kendim 14 günde geldim!'
'İtalya'dan Türkiye'ye kendim 14 günde geldim!' Son olarak TRT 1 dizisi 'Kendi Düşen Ağlamaz'da rol alan Serhan Onat, hobi olarak yelkenli tekne kaptanlığı yapıyor. Yeni projesinden bahseden ünlü oyuncu, deniz ve yelkenli tutkusu hakkında konuştu.
15.02.2024 Cadde
Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kimler, konusu nedir, nerede ve ne zaman çekildi?
Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kimler, konusu nedir, nerede ve ne zaman çekildi? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti oyuncuları ve konusu merak ediliyor. 2019 yılı yapımı, Malazgirt Meydan Muharebesi'ni konu edinen, yönetmenliğini Özgür Bakar ve Bilal Kalyoncu'nun üstlendiği Malazgirt 1071 Bizans'ın Kıyameti filmi bu akşam TRT 1'de ekranlara geliyor. Peki, Malazgirt 1071 Bizans'ın Kıyameti oyuncuları kimler, konusu nedir? İşte filmin detayları...
13.02.2024 Bilgi Rehberi
GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI TÜM KANALLAR: Bu akşam TV'DE hangi dizi var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, FOX TV, TV8, Show TV yayın akışı listesi 12 Şubat 2024
GÜNCEL TV YAYIN AKIŞI TÜM KANALLAR: Bu akşam TV'DE hangi dizi var? Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, FOX TV, TV8, Show TV yayın akışı listesi 12 Şubat 2024 TV yayın akışı listesi güncel. Bu akşam TV'de ne var, hangi diziler yayınlanacak sorusuna yanıt arayan izleyici 12 Şubat 2024 TV yayın akışı listelerini kontrol ediyor. İşte Kanal D, TRT 1, ATV, Star TV, FOX TV, TV8, Show TV 12 Şubat 2024 TV yayın akışı listesi.
12.02.2024 Bilgi Rehberi
TEŞKİLAT İLANA kimdir? İlana'yı oynayan Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli?
TEŞKİLAT İLANA kimdir? İlana'yı oynayan Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Teşkilat dizisine İlana karakteri ile Gizm Ünsal dahil oluyor. Ünsal, son olarak Bir Küçük Gün Işığı dizisinde rol almıştı. 2017 yılında film ve dizilerde yer almaya başladı. Peki, Teşkilat'ın İlana'sı Gizem Ünsal aslen nereli, kaç yaşında?
11.02.2024 Bilgi Rehberi
KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ SÜREYYA ölüyor mu, diziden ayrılıyor mu? Süreyya'yı oynayan Dilin Döğer diziden çıkacak mı?
KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ SÜREYYA ölüyor mu, diziden ayrılıyor mu? Süreyya'yı oynayan Dilin Döğer diziden çıkacak mı? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde Süreyya karakteri öne çıkıyor. Süreyya rolüne ise Dilin Döğer hayat veriyor. Dizinin yayınlanan fragmanında Süreyya'nın vurulduğu görülüyor. Dizi severler ise ''Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Süreyya öldü mü?'' sorusunu yöneltiyor.
5.02.2024 Bilgi Rehberi
Hara filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Hara filmi kaç yılında çekildi?
Hara filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Hara filmi kaç yılında çekildi? Hara filmi bu akşam TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. 14 Ekim 2022 yılında vizyona giren Hara filminin yönetmen koltuğunda Atalay Taşdiken oturuyor. Dram türünde sinemaya uyarlanan filmin başrollerinde Serkan Ercan, Nehir Erdoğan ve Dolunay Soysert gibi isimler yer alıyor. İşte Hara filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
2.02.2024 Bilgi Rehberi
BİR SEVDADIR YEŞİL KİMDİR? Bir Sevdadır dizisinin Yeşil'i Sude Zülal Güler kimdir, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?
BİR SEVDADIR YEŞİL KİMDİR? Bir Sevdadır dizisinin Yeşil'i Sude Zülal Güler kimdir, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında? Bir Sevdadır dizisi başlıyor. Ekranların yeni dizisi Bir Sevdadır oyuncuları ise merak ediliyor. Günay Günaydın'ın yönettiği “Bir Sevdadır” dizisinde Sude Zulâl Güler ve Feyyaz Şerifoğlu başrollerde yer alıyor. Yeşil karakterini ise genç oyuncu Sude Zulal Güler canlandırıyor. Peki, Bir Sevdadır Yeşil kim? Bir Sevdadır dizisinin Yeşil'i Sude Zülal Güler kimdir, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında? İşte Sude Zülal Güler hayatı ve biyografisi
31.01.2024 Bilgi Rehberi
BİR SEVDADIR OYUNCULARI-KARAKTERLERİ: 📺  İlk bölümü bu akşam ekranlarda! Bir Sevdadır dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Bir Sevdadır oyuncu kadrosunda kimler var?
BİR SEVDADIR OYUNCULARI-KARAKTERLERİ: 📺 İlk bölümü bu akşam ekranlarda! Bir Sevdadır dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Bir Sevdadır oyuncu kadrosunda kimler var? Bir Sevdadır dizisi ilk bölümü ile bu akşam yayın hayatına başlayacak. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. Bir Sevdadır oyuncuları kimler ve konusu nedir?
31.01.2024 Bilgi Rehberi
Sette kaza geçiren Sinan Albayrak son durumunu paylaştı
Sette kaza geçiren Sinan Albayrak son durumunu paylaştı Sinan Albayrak, Osmanlı İmparatorluğu'nun 7. padişahı II. Mehmed veya bilinen adıyla Fatih Sultan Mehmet'in hikâyesini konu alan 'Mehmed Fetihler Sultanı' dizisinin setinde at üzerinde çekim yaptığı sırada kaza geçirmişti. Tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen ünlü isim, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
31.01.2024 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Trt1 ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.