Geri Dön

'Masumlar Apartmanı'nın afişi yayınlandı

TRT 1’in yeni dizisi ‘Masumlar Apartmanı’, 15 Eylül Salı günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

'Masumlar Apartmanı'nın afişi yayınlandı

Gerçek bir hayat hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan 'Masumlar Apartmanı' dizisi, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun 'Madalyonun İçi' romanından esinlenerek hazırlandı. 15 Eylül’de TRT 1’de başlayacak olan yapımın afişi yayınlandı.

Dizinin konusu şöyle:
"Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı aşk kazanacak mı?"

Masumlar Apartmanının afişi yayınlandı

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber