Geri Dön

Mehmet Dinçerler'in gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

Şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda sessiz sedasız evlenmişti. Aşkları dolu dizgin devam eden çiftten Dinçerler, Hadise ile yaptığı selfieyi Instagram hesabından paylaştı. Mehmet Dinçerler'in güneş gözlüğünde Hadise'nin yansımasının olması dikkat çekti.

Mehmet Dinçerler'in gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi aldı. İş insanına 'Evet' diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaşını gösteren popçu, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, 'Mrs. Dinçerler' yorumunu yaptı.

3 MİLYON TL'LİK YÜZÜK KRİZ ÇIKARDI!

Mehmet Dinçerler romantik teklif için masraftan kaçınmamış ve sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük almıştı. Aile şirketinin 130 milyon TL borcu olduğu öne sürülen iş insanının, Hadise’ye hediye ettiği tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize neden olduğu iddia edilmişti.

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

15 MART'TA NİŞAN

Mehmet Dinçerler, 15 Mart'ta ailesiyle birlikte kız istemeye gitmiş, ünlü popçunun annesi Gülnihal Açıkgöz de nişan için Belçika’dan İstanbul’a gelmişti. Babası Burhan Dinçerler, annesi Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla birlikte Hadise'nin Göktürk'teki evine giden Mehmet Dinçerler, hiçbir detayı atlamamıştı. Her şeyi Türk geleneklerine göre yapan aile, Hadise'yi annesinden istemiş, böylece ikili evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

SÜRPRİZ NİKÂH

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, uzun süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan'da gözlerden uzak şekilde Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Nikâha sadece 20 kişi davet eden ünlü çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

Hadise, geçtiğimiz aylarda Karaköy’de nişanlısı Mehmet Dinçerler'le bir mekandan çıkarken çantasıyla karnını kapatmıştı. Bu hareketinden sonra hamile olduğu iddia edilen Hadise'den, '2. Sayfa'ya özel açıklama geldi.

"ÖRF VE ADETLERİMİZE BAĞLI BİR ÇİFTİZ"

Hadise, '2. Sayfa' programına yaptığı özel açıklamada iddiayı "Hamile değilim" diyerek yalanladı. Şarkıcı, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Bizim de ailelerimiz var. Ben gülüp geçiyorum ama ailelerimiz üzülüyor. Çocuk istiyoruz fakat her şeyin zamanı var. Örf ve adetlerimize bağlı bir çiftiz."

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

Mehmet Dinçerler ile el ele görüntülenen Hadise'nin daha önce de imam nikahı kıydığı iddia edilmişti.

"HADİSE HANIM YOK"

Hadise, önceki gün Etiler’deki bir ofis çıkışı görüntülendi. Gazeteciler olduğu fark edince şarkıcı, şoförünü devreye soktu. Aracından inen yardımcısı gazetecilere, "Hadise Hanım yok, bir şeyler almaya geldim” dedikten sonra ofise girip ellerinde poşetleriyle ayrıldı.

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

YÜZÜĞÜ DİKKATLERDEN KAÇMADI

Ofis içerisinde gazetecilerin ısrarını anlayan Hadise, iki saatlik bekleme sonucu aracını yeniden ofisin kapısına çektirdi. Makyajsız olduğu görülen şarkıcıya eşi Mehmet Dinçerler’in konserlerindeki kıyafetlerine karıştığı iddiaları sorulsa da şarkıcı, sessiz kalmayı tercih etti. Şarkıcının eşinin kendisi için aldığı 3 milyon değerindeki tektaş yüzüğü ise dikkatlerden kaçmadı.

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

"HANIMLA SELFIE"

Aşkları dolu dizgin devam eden çift, magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyor. İkili, sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla konuşuluyor. Mehmet Dinçerler'in son paylaşımı da olay yarattı.

Ünlü iş insanı, fotoğrafını paylaşıp 'Hanımla selfie' notunu yazdı. Dinçerler'in güneş gözlüğünde Hadise'nin yansımasının olması dikkat çekti. İş insanının o paylaşımına çok sayıda tebrik yorumu geldi. Birçok kullanıcı "Hanımcılık kazanacak" şeklinde yorum yaptı.

Mehmet Dinçerlerin gözünden Hadise yansıması: Hanımla selfie

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber