Geri Dön

Mehmet Şef yarışmacıyı stüdyodan kovdu!

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyesi olduğu 'MasterChef Türkiye'de, 16 yarışmacının belirleneceği final turu elemeleri devam ediyor.

Mehmet Şef yarışmacıyı stüdyodan kovdu!

'Masterchef Türkiye 2020' yarışmasında dün akşam ilk 16'ya girmeye hak kazanan ikinci isim belirlendi.

Şefler, yarışmacı olabilmek için karşı karşıya gelen 13 isimden çökertme kebabı yapmasını istedi. 40 dakikalık sürede en iyi tabağı hazırlamak için zamanla yarışan adaylar arasında 6 kişi sonraki tura geçti. Duygu Acarsoy, Rezzan Atan, Sefa Okyay Kılıç, Özgül Coşar, Esra Tokelli ve Berker Başmanav bir üst tura çıkmaya hak kazandı. 25 dakikalık 'Yaratıcılık' turunun sonunda Duygu Acarsoy, önlüğü kazanarak MasterChef Türkiye 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu.

Yarışmanın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüme Mehmet Yalçınkaya ile Furkan arasındaki gerilim damga vurdu. Mehmet Şef, genç aşçı adayının kendisine verdiği cevap ile çılgına döndü. "İki dakikada bir mazeret sunuyorsun. Dışarı çık! Hemen dışarı çık" diyen Mehmet Yalçınkaya, Furkan'ı stüdyodan kovdu.

Mehmet Şef yarışmacıyı stüdyodan kovdu

David Beckham eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaştıDavid Beckham, Spice Girls’ün eski üyesi ve ünlü moda tasarımcısı eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaşınca olay oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber