Mehmet Yalçınkaya

Mehmet Yalçınkaya

Son dakika Mehmet Yalçınkaya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mehmet Yalçınkaya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mehmet Yalçınkaya haber sayfamızda...

Mehmet Yalçınkaya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.178 mehmet yalçınkaya haberi bulunmuştur.
MasterChef Eslem Sena Yurt'un değişimi herkesi şaşırttı!
MasterChef Eslem Sena Yurt'un değişimi herkesi şaşırttı!2018 yılında katıldığı 'MasterChef Türkiye' ile tanınan Eslem Sena Yurt, fenomen yarışmadan sonra adeta bambaşka biri oldu. Ünlü isimlere yemek yapan MasterChef Eslem'in büyük değişimi sosyal medya paylaşımlarına da yansıyor.
10.02.2024Cadde
Mehmet Yalçınkaya'dan yürek yakan baba itirafı! 'Rüyamda görmek için yalvarıyorum'
Mehmet Yalçınkaya'dan yürek yakan baba itirafı! 'Rüyamda görmek için yalvarıyorum'Kahramanmaraş'ta 6 Şubat 2023'te meydana gelen deprem felaketi sonrası 32 gün afet bölgesinde kalan Mehmet Yalçınkaya, katıldığı programda o acı günlere dair konuştu. Mehmet Şef, babasının vefat ettiği gün ambulansın etrafından ayrılmayan babasının köpeğinin yaptıklarını da ilk kez anlattı.
10.02.2024Cadde
Somer Sivrioğlu'ndan MasterChef Serhat itirafı! 'Gıcık olmuştum'
Somer Sivrioğlu'ndan MasterChef Serhat itirafı! 'Gıcık olmuştum''All Star' sezonu geçtiğimiz günlerde final yapan 'MasterChef Türkiye'de yıllardır jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu, yarışmaya dair itirafıyla sosyal medyada gündem oldu. Somer Şef, "Çok basit şekilde birinci olacağım" diyen eski şampiyonlardan Serhat Doğramacı hakkında çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.
26.01.2024Cadde
Final gecesi baygınlık geçiren MasterChef Tahsin Küçük: Herkes ertesi gün serum story'si atıyor
Final gecesi baygınlık geçiren MasterChef Tahsin Küçük: Herkes ertesi gün serum story'si atıyorMasterChef All Star finalinde heyecan ve gerilim dolu anlarda fenalaşan Tahsin Küçük, stüdyodakileri korkutmuştu. Tahsin'e sağlık ekibi müdahale ederken, TV8'deki MasterChef canlı yayını ise bir süre kesilmişti. Tahsin Küçük, son olarak katıldığı YouTube programındaki hasta yarışmacılar hakkındaki yorumu sosyal medyanın gündemine oturdu.
23.01.2024Cadde
MasterChef All Star'da son ceketin sahibi belli oldu
MasterChef All Star'da son ceketin sahibi belli olduMasterChef All Star'da final heyecanı için nefesler tutuldu. Masterchef finaline adını yazdırmak isteyen yarışmacılar bu hafta ceketi kazanmak için kıran kırana yarıştı. Son ceketin de sahibi belli oldu.
30.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da dokunulmazlık yarışı! Eleme potasına giren ikinci isim belli oldu
MasterChef All Star'da dokunulmazlık yarışı! Eleme potasına giren ikinci isim belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, takım ve dokunulmazlık oyunları oynandı. Takım oyununu kaybeden taraf kendi aralarında bireysel dokunulmazlık yarışı verirken; haftanın eleme potasına giren ikinci ismi belli oldu.
21.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Sokak yemekleri yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Sokak yemekleri yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, yarışmacılar Türkiye ve Meksika'nın sokak yemeklerinden yaptı.
12.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello sonunda iki yarışmacının takımı değişti
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello sonunda iki yarışmacının takımı değiştiDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, kaptanlar düello da yaptı. Düello sonunda kazanan kaptan, kendi takımından bir kişiyi rakip takımdaki yarışmacı ile değiştirdi.
5.12.2023Cadde
Şevval Sam: Taro'yu daha çok ödüller bekliyor, ömrüm olursa büyük gurur duyacağım!
Şevval Sam: Taro'yu daha çok ödüller bekliyor, ömrüm olursa büyük gurur duyacağım!49'uncu Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 3 Aralık gecesi düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Geçtiğimiz seneki törende oğlu Tarık Emir Tekin ile birlikte ödül alan Şevval Sam, bu sene de ödül vermek için geceye katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sam, oğlundan övgü dolu sözlerle bahsetti.
5.12.2023Cadde
Danilo Zanna: Yeni yıla çalışarak gireceğim
Danilo Zanna: Yeni yıla çalışarak gireceğimSomer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya ile birlikte 'MasterChef Türkiye' yarışmasında jüri üyeliği yapan İtalyan şef Danilo Zanna, geçtiğimiz gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
1.12.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Düello yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği gecede, kaptanlar düello da yaptı.
14.11.2023Cadde
Masterchef All Star'da eleme gecesi! Yarışmaya veda eden isim belli oldu
Masterchef All Star'da eleme gecesi! Yarışmaya veda eden isim belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, bir kişi daha hayallerine veda etti. Elenen isim, heyecan dolu gecenin sonunda jüri üyeleri tarafından açıklandı.
13.11.2023Cadde
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliklerini yaptığı 'MasterChef Türkiye', bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlara geliyor. Fenomen yarışmada 10 Kasım'a özel olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği yemeklere ait malzemeler ön plandaydı. Ödülü kazanan yarışmacı belli olurken, Barbaros Yoloğlu da parayla ilgili açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu.
11.11.2023Cadde
Bursa'da Danilo Zanna izdihamı! 'Bugün fotoğraf çektirme rekoru kırdım'
Bursa'da Danilo Zanna izdihamı! 'Bugün fotoğraf çektirme rekoru kırdım'Bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlarda olan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Danilo Zanna, sahibi olduğu restoranın üçüncü şubesinin açılışına katıldı. Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılanan İtalyan şef, "Bu ülkeyi çok seviyorum" dedi.
7.11.2023Cadde
MasterChef'te Lösemili Çocuklar Haftası'na özel oyun! 100 bin TL'lik ödülün sahibi belli oldu
MasterChef'te Lösemili Çocuklar Haftası'na özel oyun! 100 bin TL'lik ödülün sahibi belli olduDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar, ilk turunda yemekleri çocukluk çağlarında lösemi geçirmiş ve atlatmış gençler için yaptı. Gecenin sonunda 100 bin TL'nin sahibi belli oldu.
4.11.2023Cadde
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Danilo Şef yere kapaklandı
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! Danilo Şef yere kapaklandıDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlendiği geceye, Danilo Şef'in kayıp yere düşmesi damga vurdu.
31.10.2023Cadde
Masterchef Mehmet Şef kimdir, kaç yaşında? Mehmet Yalçınkaya nereli?
Masterchef Mehmet Şef kimdir, kaç yaşında? Mehmet Yalçınkaya nereli?Mehmet Yalçınkaya, Masterchef'te uzun yıllardır jüri üyeliği yapıyor. Masterchef All Star'da yer alan Mehmet Şef'in yaşamı ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Mehmet Yaşlçınkaya kimdir, nereli?
19.10.2023Bilgi Rehberi
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! 20 dakikada menemen yaptılar
MasterChef All Star'da kaptanlık yarışı! 20 dakikada menemen yaptılarDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaptanlık yarışı yapıldı. Haftanın kırmızı ve mavi takım kaptanları, gecenin sonunda belirlendi.
17.10.2023Cadde
MasterChef All Star'da ödül oyununun kazananı belli oldu! 100 bin TL'yi kaptı
MasterChef All Star'da ödül oyununun kazananı belli oldu! 100 bin TL'yi kaptıDanilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, muhteşem bir ödül oyunu gecesi yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yerine yarışmacılar bireysel olarak tezgah başına geçerek tüm hünerlerini sergiledi. Ödül oyunun ve 100 bin TL'nin kazananı, bölümün sonunda belli oldu.
14.10.2023Cadde
MasterChef All Star'da Somer Şef'i sinirlendiren olay! 'Arkadaşlarına saygısızlık'
MasterChef All Star'da Somer Şef'i sinirlendiren olay! 'Arkadaşlarına saygısızlık'Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, Somer Şef'i sinirlendiren bir olay yaşandı. Sergen, diğer yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynarken stüdyoda uyudu.
14.10.2023Cadde
Masterchef'te elenen kişi belli oldu! Şampiyon geldiği hafta elendi
Masterchef'te elenen kişi belli oldu! Şampiyon geldiği hafta elendiMasterchef All Star'a bu hafta veda eden isim açıklandı. İki etaplı oyunda başarılı olamayan ve geçtiğimiz hafta yarışmaya gelen bir şampiyon Masterchef'te elendi. Elenen isim yaptığı açıklamada, " Bazen de yenilmek lazım. Ben gerçekten bu hafta hiç adapte olamadım" dedi.
2.10.2023Cadde
Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şef yarışmacıları uyardı
Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şef yarışmacıları uyardıMastechef All Star tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonların gelmesiyle birlikte yarışmada heyecan arttı. Düellonun yapıldığı Masterchef'te Eda'nın ağlaması ve Mehmef Şefin uyarısı damga vurdu. Öte yandan dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu.
28.09.2023Cadde
Masterchef All Star'da elenen kişi belli oldu! Tahsin ve Dilara arasında gerilim
Masterchef All Star'da elenen kişi belli oldu! Tahsin ve Dilara arasında gerilimMasterchef All Star ekrana gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Bir yarışmacının veda ettiği Masterchef'te yarışmacılar iki etapla yarıştı. Tahsin ve Dilara arasında yaşanan tabak gerilimi ise eleme gecesine damga vurdu. Öte yandan şampiyonların geleceği tarih belli oldu.
18.09.2023Cadde
MasterChef All Star Eleme Adayları Kimler Oldu? MasterChef Türkiye All Star 13 Eylül 2023 hangi takım kazandı?
MasterChef All Star Eleme Adayları Kimler Oldu? MasterChef Türkiye All Star 13 Eylül 2023 hangi takım kazandı?MasterChef All Star yarışmasında mavi ve kırmızı takım ikinci oyunda düelloya çıktı. Alican ile Ayaz kaptanlığında takımlar, 3'üncü ve 4'üncü eleme adayı için yeniden mutfağa girdi. İlk yarışı kaybeden mavi takım üyeleri, bu defa düelloya görülmedik bir hırs ve azimle çıktı. Ancak haftanın ikinci takım oyununda bu sene bir ilk daha yaşandı. Peki, MasterChef All Star'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?
14.09.2023Cadde
Masterchef All Star'da Mehmet Yalçınkaya fenalaştı!
Masterchef All Star'da Mehmet Yalçınkaya fenalaştı!MasterChef All Star'ın ekranlara gelen 11 Eylül tarihli 85. son bölümünde, yarışmacılar kaptanlık oyununda en iyi döneri yapmak için tezgah başında zamanla mücadele etti. Kıran kırana yarışın sonunda bütün yarışmacıların dönerini tadan jüri üyelerinden Mehmet Şef, rahatsızlandı.
12.09.2023Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Yalçınkaya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.