CaddeMert Demir'den hayranlarını endişelendiren haber! Serenay Sarıkaya başından ayrılmadı

Mert Demir'den hayranlarını endişelendiren haber! Serenay Sarıkaya başından ayrılmadı

10.06.2024 - 16:28 | Son Güncellenme:

Başarılı şarkıcılık performansının yanında şimdilerde oyuncu Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla da gündem olan Mert Demir, hayranlarını endişelendirdi. Ünlü isim, sağlık sorunuyla gündeme geldi.

Mert Demirden hayranlarını endişelendiren haber Serenay Sarıkaya başından ayrılmadı

'Antidepresan' ve 'Ateşe Düştüm' şarkısıyla hafızalara kazınana Mert Demir, son dönemlerde başarılı kariyerinin yanında özel hayatıyla da magazin gündemine konu oluyor.

Haberin Devamı

Son olarak 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Mert Demir hakkında hayranlarını üzen bir haber geldi.

EL ELE YAKALANMIŞLARDI

"Ateşe Düştüm", "Gözlerime Bak" ve "Pusulam Rüzgar" gibi şarkılarla tanınan Mert Demir ile Serenay Sarıkaya aşkı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı.

Uzun süredir haklarında çıkan 'aşk' iddiaları karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, Kuruçeşme'de el ele yakalanmıştı.

BURUN EĞRİLİĞİ SORUNU YAŞIYORDU

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre, burun eğriliği sorunu yaşayan şarkıcının Fulya’daki özel bir hastanede burun ameliyatı olduğu ortaya çıktı.

Mert Demirden hayranlarını endişelendiren haber Serenay Sarıkaya başından ayrılmadı

SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Geçtiğimiz gün sevgilisinin konserine giden Serenay Sarıkaya bu sefer hastanede nöbet tuttu. Ortaya çıkan haberlere göre Sarıkaya, Demir'in yanından ayrılmadı.

Haberin Devamı