CaddeMert Ramazan Demir'in büyük değişimi

Mert Ramazan Demir'in büyük değişimi

28.12.2022 - 09:35 | Son Güncellenme:

Mert Ramazan Demir'in, 'Yalı Çapkını' dizisindeki partneri Afra Saraçoğlu yüzünden Kubilay Aka ile kavga ettiği iddia edilmişti. Olaylı geceyi anlatan ünlü oyuncu, “O olay çok büyüdü. Gereksiz gündem oldu. Biz Afra ile çok eski arkadaşız” demişti. Son yaşananlardan sonra gündemden düşmeyen Demir'in yıllar önceki hali ve değişimi ortaya çıktı.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

'Yalı Çapkını' dizisi oyuncuları arasında yer alan Mert Ramazan Demir’in, Kubilay Aka ile kavga ettiği haberi gündemde yer almıştı. Kavganın nedeninin, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yakınlaşmasından rahatsız olan Kubilay Aka'nın ''Herkes hareketlerine dikkat edecek'' sözleri olduğu iddia edilmişti.

Haberin Devamı

Ortam bir anda gerilince, dizi oyuncularından Ersin Arıcı'nın, Demir'in yakın arkadaşı olduğu için Kubilay Aka ile kafa kafaya geldiği öğrenilmişti.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

"GEREKSİZ GÜNDEM OLDU"

Kavga haberleriyle ilgili Mert Ramazan Demir şöyle konuşmuştu:

Olay çok büyüdü. Gereksiz gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim ve kavga etmedim. Göz göze bile gelmedim. Bizim Afra ile samimiyetimiz zaten yeni değil, çok eski arkadaşız. Mevzu saçma sapan bir yere gitti. Ufak tefek oyunlarla, bir şeyle manipülasyona uğradı herkes, bizim de mevzu başımıza patladı. Ama öyle bir şey yok.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

"BEN DIŞARDAYDIM"

Demir, "Kubilay Aka sözlü olarak, 'Ne yapıyorsun sen?' dedi mi?" sözlerine, "Öyle bir şey oldu. Ama göz göze gelinme ve kavga yaşanmadı. Hatta ben dışardayım. Mevzunun içinde bile değildim" diye konuşmuştu.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

ESKİ HALİNİ GÖRENLER TANIYAMIYOR

Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ ve Gözde Kansu gibi isimlerin bir araya geldiği dizi 'Yalı Çapkını' dizisiyle gündemden düşmeyen oyuncu Mert Ramazan Demir, eski haliyle sosyal medyada gündem oldu.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

Haberin Devamı

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA FİGÜRANLIK YAPMIŞ!

Ünlü oyuncunun daha önce Muhteşem Yüzyıl ve birkaç dizide figüranlık yaptığı ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde yeniçeriyi oynayan oyuncunun büyük değişim geçirdiği hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi

Değişmeyen tek şeyin kaşlarının olduğu görülen oyuncunun şimdi yükselen yıldızlar arasında yerini almayı başardığı görülüyor.

MERT RAMAZAN DEMİR'İN KARİYERİ

1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mert Ramazan Demir, Kalifornia'da oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye'ye döndükten sonra kariyerine devam eden Mert Ramazan Demir, Damla Sönmez, Ushan Çakır ve Cansu Tosun'un başrollerinde yer aldığı I am You filmiyle sinemaya adım attı.

Daha sonra Öğretmen dizisiyle ismini milyonlara duyuran genç yıldız, şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde oynuyor. Yalı Çapkını dizisi, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Şerif Sezer gibi başarılı oyuncu kadrosuyla ekranlara damga vurdu.

Dizide Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir, başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

Mert Ramazan Demirin büyük değişimi