Geri Dön

Merve Boluğur: Hayalimdeki kumral erkeği buldum

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan güzel oyuncu, her zaman olduğu gibi meraklı bakışların ilgi odağı oldu.

Merve Boluğur: Hayalimdeki kumral erkeği buldum

Gazetecilerle konuşan ve youtube kanalı için yeni bir içerikle video çektiğini ve oldukça eğlenceli olduğunu söyleyen güzel oyuncu Boluğur, 'Aradığım kumral erkeği buldum' dedi.

Yaptığı açıklamayla kafaları karıştıran güzel oyuncu konuya şu sözlerle açıklık getirdi; "Youtube kanalım için son derece eğlenceli bir skeç çektik. Kılıktan kılığa girdiğim, her tiplemeyi kendim canlandırdığım bir içerik oldu. Nikah memurundan, gelin olan Merve ve hatta o meşhur kumral erkeğin olduğu ve benim canlandırdığım güzel eğlenceli bir video oldu" açıklamasında bulundu.

Yoğun bir şekilde Youtube kanalına içerik üretmeye devam edeceğini söyleyen güzel oyuncu, "Yakında daha uzun, daha eğlenceli ve neşeli videolar gelecek" dedi.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner