Cadde Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi!

Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi!

17.02.2024 - 17:34 | Son Güncellenme:

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, "Çok mutlu bir yuvam olsun, bir tane çocuğum olsun istedim" demişti. Bu sözler sonrası Boluğur'un eski eşi Murat Dalkılıç, art arda videolar paylaşıp, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eser Yenenler'in programına konuk olan Merve Boluğur, "Çok mutlu bir yuvam olsun istedim. Bir tane tatlı erkek çocuğum olsun istedim" açıklamasıyla adından söz ettirdi.

Haberin Devamı

2015–2017 yılları arasında Boluğur ile evli olan Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından peş peşe videolar yayınladı ve dikkat çeken sözler sarfetti.

Merve Boluğurun çocuk itirafı sonrası Murat Dalkılıçtan cevap geldi

"ESKİ KARIM BENDEN BAHSETMİYOR"

Herhalde artık bir şeyler söylemek lazım. Bana gönderdiğiniz video güzel bir edit olmuş. Hedef gösterilen kişi maalesef ben değilim. Eski karım ne benimle beraberken, ne de evliyken çocuk sahibi olmak istemiyordu. Dolayısıyla benden bahsetmiyor, muhtemelen benden sonraki bir şeyden bahsediyor.

Merve Boluğurun çocuk itirafı sonrası Murat Dalkılıçtan cevap geldi

Boluğur, 2022 yılında Dj Mert Aydın ile nikah masasına oturmuş, sadece 53 gün sonra tek celsede evliliğini sonlandırmıştı.

"FİLM BİTELİ ÇOK OLDU"

Şarkıcı Murat Dalkılıç, "Bunları konuşmak için üstünden çok fazla zamna geçmedi mi? ben hatırlamıyorum siz hatırlıyorsunuz. Bir mutlu son bekliyorsunuz, gayet normal karşılıyorum ama film biteli çok oldu" ifadelerini kullandı.

Merve Boluğurun çocuk itirafı sonrası Murat Dalkılıçtan cevap geldi