Cadde Merve Boluğur'un Taha Duymaz pişmanlığı

Merve Boluğur'un Taha Duymaz pişmanlığı

19.02.2023 - 11:24 | Son Güncellenme:

Hatay'da yaşayan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depreminde ailesiyle enkaz altında kaldı. Yemek tarifi videolarıyla tanınan Duymaz'dan, depremin 12'inci gününde kardeşleri Melek ve Umut'la birlikte acı haber geldi. Oyuncu Merve Boluğur, Taha'nın vefat haberinin ardından yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

Merve Boluğurun Taha Duymaz pişmanlığı

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depreme Hatay'da yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, eniştesi ve halası enkaz altında kaldı. 12 gündür göçük altında olduğu binada arama ve kurtarma çalışmaları yapılan Duymaz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı. 19 yaşındaki fenomenin ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

Merve Boluğurun Taha Duymaz pişmanlığı

Haberin Devamı

"GÜZEL KARDEŞİM, MESAJLARINI GÖRMEDİM"

Taha Duymaz'ın vefatının ardından Instagram üzerinden kendisine attığı mesajları fark eden Merve Boluğur, yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Taha'nın attığı "Abla ben de İstanbul'dayım. En çok hangi kafelere gidiyorsun. Umarım karşılaşırız. Seni çok seviyorum" yazılı mesajını paylaşarak yaşadığı üzüntüyü dile getiren Boluğur, "Güzel kardeşim, mesajlarını göremedim. Çok üzgünüm. Gittiğin yerde güzel uyu!" dedi.

Merve Boluğurun Taha Duymaz pişmanlığı

Taha Duymaz, bir hafta önce geldiği Hatay kent merkezinde, ziyaretine gittiği halası Hülya Demiralp'in (45) evinde depreme yakalandı. Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı'nda bulunan ev yıkıldı.

CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI

Duymaz ile kız kardeşi Melek Nur Duymaz (17), halası Hülya ve eniştesi Cuma Demiralp (47) enkaz altında kaldı. 6 Şubat'tan buna yana süren arama çalışmalarında bugün Taha Duymaz ile kız kardeşi Melek Nur Duymaz'ın cansız bedenlerine ulaşıldı.

Merve Boluğurun Taha Duymaz pişmanlığı

Yazarlar