Geri Dön

Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar nereli?

Son dönemde filmlerde ve dizilerde yıldızı parlayan son oalrak Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar'ın boşanacağı haberleri sevenlerini üzdü. Peki, Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar'ı nereden tanıyoruz?

Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar kimdir? Gürhan Altundaşar nereli?

Gürhan Altundaşar kimdir? Çok Güzel Hareketler 2 ile tanıdığımız Gürhan Altundaşar ve eşi Merve Dizdar'dan boşanma haberi geldi. Merve Dizdar yaptığı paylaşım ile iddiaları doğruladı ve karşılıklı konuşarak, arkadaş kalarak ayrıldıklarını belirtti.

GÜRHAN ALTUNDAŞAR KİMDİR?

Gürhan Altundaşar 1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Çeşitli tiyatrolarda yer aldıktan sonra 2013 yılında İstanbul'a taşındı. 2016 yılında Yılmaz Erdoğan yönetimindeki BKM Mutfak ekibine katıldı. 2018'de kendisi gibi oyuncu olan Merve Dizdar ile evlendi. 2019 yılında Organize İşler Sazan Sarmalı adlı sinema filminde rol aldı, aynı yıl Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler 2 adlı komedi programında yer almaya başladı. Bu programdaki "Açın Kapıyı" skeçlerinde canlandırdığı "Necdet" karakteri ile geniş kitlelere ulaştı.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet